ראש מועצת שומרון: "משימת הציבור הלאומי היא להשאיר ולחזק את שלטון הימין. העיקר לצאת ולהצביע" - 0404
ראש מועצת שומרון: ישראל ברדוגו

ראש מועצת שומרון: "משימת הציבור הלאומי היא להשאיר ולחזק את שלטון הימין. העיקר לצאת ולהצביע"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, נשא דברים בכנס ירושלים וקרא להתגייס למען ניצחונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בבחירות לכנסת ה-23.

דגן: "בנימין נתניהו הוא ראש הממשלה הכי טוב למדינת ישראל ועלינו לישון בשק"שים בשטח ולעשות הכל לבחירתו. אנחנו נמצאים בימים קריטיים ביותר. וכשעל הפרק השאלה אם אנו עומדים בפני עוד שנים של בניה וצמיחה או חלילה עקירה – אין זמן להתמקד בחילוקי דעות וויכוחים. וכן. יש חילוקי דעות. ולא מסכימים על כל דבר עם ראש הממשלה. וגם יש מאבקים. אבל בנימין נתניהו הוא ראש הממשלה שלנו שעומד בראש המחנה הלאומי. הוא הביא את ישראל בכלל, ויו"ש בפרט להישגים חסרי תקדים נגד כל הסיכויים. בנימין נתניהו הוא המצויין ביותר, ומנהיג בסדר גודל גדול.

משימת הציבור הלאומי היא להשאיר ולחזק את שלטון הימין – המשימה היא להמשיך ולחזק את כהונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. ואם צריך לישון בשקי שינה ברחובות כדי שהמחנה הימני ינצח בבחירות, זו המשימה עכשיו. בימים שנותרו אנחנו צריכים להתגייס כולנו. כל אחד במפלגה שלו. אני אמנם חבר ליכוד, מצביע ליכוד בגאווה, אבל כל הצבעה למפלגות הגוש חשובה, ושכל אחד יפעל עבור המפלגה שהוא תומך בה, העיקר לצאת ולהוציא את הציבור הרחב מהבתים.

חייבים להבין את הנקודה – בשנים שחלפו תכניות באות והולכות. אם נראה את התכניות מאוסלו, תקופת ברק חוסין אובמה, ועד תכנית המאה. המכנה המשותף הוא, שהן עוקבות ורודפות אחרי קצב הגדילה ביו"ש. בכל הדברים המכנה המשותף הוא כמה גרים יהודים בכל אזור.

היכן שיש המון יהודים לא נוגעים ומדברים על ריבונות. היכן שיש קצת יהודים, ראינו את התוצאה בימים השחורים של הגירוש. חיפשו מקומות קטנים 'ויזנב בך כל הנכשלים אחריך'. גם בימי החורבן לפני 15 שנה חיפשו את הישובים הקטנים, ואני גורשתי משא – נור שהיה ישוב קטן עם מעט משפחות. צריך להבין שהמשימה המרכזית היום היא חיזוק המאסות באזורי הקצה אזורי הספר. זו המשימה המרכזית.

ולכן במועצה האזורית שומרון המשימה המרכזית והמאבקים המרכזיים שלנו הם איך להביא את המאסות. והדרך לזה היא להביא תכניות מתאר לבניית בתים, קרקע – הסדרת המאחזים, תפיסת ושמירת האדמות וכבישים חדשים. תכנית המאה שלנו היא מליון יהודים בשומרון, ומה שיביא להצלחתה ולריבונות לא פחות מהפעילות המדינית, זה המסות – כמה יהודים יגורו כאן.

ודווקא מתוך הנושא הזה בו היו לי לא מעט עימותים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואני חושב בצניעות שבחדר הזה אין מי שישב והפגין מול הבית שלו ובמקומות אחרים יותר,
דווקא מתוך הדבר הזה, חשוב לי לומר בעיתוי הזה אמירה ברורה: בזמן הזה אין שום חשבונות. השבוע הקרוב לא הזמן לויכוחים ודקדקנויות, הוא לא הזמן להשיג כל כל מה שאנחנו רוצים.

אני ראיתי את הסקרים והמחקרים שמדברים על 600,000 מצביעי ימין שלא יצאו להצביע בבחירות האחרונות, מתחושה של נאכס ושל לא משנה מה יהיה. המשימה שלנו, נאמני ארץ ישראל היא להתרכז בשבוע הזה ולהוציא את האנשים לרחובות. נכון, יש חילוקי דעות, אבל צריך שנסכים על משימה אחת ברורה לשבוע הקרוב – להוציא את כל מחנה הימין להצבעה. שכל אחד יפנה את היומן שלו, את הזמן שלו.

עכשיו צריך להתרכז בעיקר, והעיקר עכשיו הוא שבנימין נתניהו ימשיך להיות ראש הממשלה של מדינת ישראל גם בשנים הבאות כדי שנוכל להמשיך לבנות ולהתפתח ביו"ש.
בע"ה אנו ננצח את הבחירות, נביא ריבונות ונביא מליון יהודים לשומרון".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]