השר גלנט: "מי שגנץ מתיימר למנות לשר הביטחון הוא עבריין - חשוף את דו"ח אשכנזי" - 0404
השר גלנט: משה ביטון

השר גלנט: "מי שגנץ מתיימר למנות לשר הביטחון הוא עבריין – חשוף את דו"ח אשכנזי"

שר העלייה והקליטה וחבר הקבינט המדיני-ביטחוני יואב גלנט, אמר היום (שלישי) בכנס ירושלים של קבוצת "בשבע" כי מי שח"כ בני גנץ מתיימר למנות לשר הבטחון, גבי אשכנזי – הוא עבריין ומושחת.

השר הרחיב: "אשכנזי הפיץ מסמך מזויף בצה"ל ומחוץ לו, עקב אחרי שר הביטחון ואחרי אלופים בצה"ל, הפעיל את ראש המלמ"ב לעקוב אחרי שר הביטחון והעביר חומר סודי ביותר, כולל על מבצעים שטרם קרו, לגורמים בלתי מוסמכים, כולל עיתונאים, על מנת לזכות באהדתם.

כחול לבן מנסה להשכיח את ההתנהגות העבריינית של אשכנזי ומקורביו. מדובר פה על דברים מסוכנים ומושחתים אשר חיוני שיחשפו בפני הציבור מיידית.

במסגרת תפקידו של בני גנץ כרמטכ"ל, הונח על שולחנו דו"ח מצ"ח ע"י הפצ"ר – דו"ח של 1200 עמודים. בדו"ח מופיעים דברים חמורים ביותר, לחלקם התייחסתי. בני גנץ העלים את הדו"ח הזה, אני קורא לבני גנץ – חשוף את מה שהוגש אליך ע"י הצבא ושתף את הציבור בידוע לך.

כאשר הציבור יתוודע למה שאשכנזי עשה תהיה פה רעידת אדמה, ואמהות ישאלו את עצמן – האם זה הרמטכ"ל אשר בידיו הפקדנו את גורל בנינו?"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]