השרה רגב: "סוקרים מטעם כחול-לבן מנסים להרדים את הימין - ולעורר את השמאל" - 0404
השרה רגב: משה ביטון

השרה רגב: "סוקרים מטעם כחול-לבן מנסים להרדים את הימין – ולעורר את השמאל"

שרת התרבות והספורט מירי רגב התראיינה הבוקר (שלישי) בכנס ירושלים של קבוצת "בשבע", בו אמרה כי יש מהלך מתוזמן של סוקרים מטעם כחול-לבן שמטרתם להרדים את מצביעי הימין ולעורר את השמאל להצביע.

כך אמרה השרה רגב על מפלגת כחול לבן: "כחול לבן מובילה שיח מאוד אלים, כלפי חרדים, הימנים הם בוטים בעיניהם, כלפי מזרחיים וחובשי כיפות. אומרים שאנחנו משתטחים על קברים ועכשיו רון חולדאי קורא למניחי תפילין קהל משולהב – זאת תמצית השמאל שמרגיש מאויים, כשהוא רואה הצלחה בשטח, הוא מתחיל לגנות את הימין. זאת מחוייבותנו לאפשר לכל אחד שרוצה להניח תפילין במרחב הציבורי לעשות זאת. מחוייבותנו לאשר לו את זה. יהודים בכל מקום בעולם הניחו תפילי במסתור, בתל אביב לא יחששו מה לעשות את זה".

רגב התייחסה גם לתוצאות הסקרים האחרונים ואמרה: "אני אומרת חד וחלק יש מהלך מתוזמן של סוקרים מטעם כחול לבן שבאים להרדים את הימין, הם רוצים להרדים את הימין ולעורר את השמאל להצביע. הם באים להרדים את הימין, את הליכודניקים ואנשי הימין המוטיבציה בקרב השמאל היא מאוד גבוהה להפיל את הליכוד.

אנחנו מבינים חד וחלק, שגנץ לא יכול להקים ממשלה בלי אחמד טיבי. אני רוצה ריבונות על יהודה ושומרון ואני רוצה להמשיך בכל ההישגים המצויינים שהובלנו. אני אומרת חד וחלק, מי שמצביע לליברמן וכחול לבן מוביל לבחירות רביעות או ממשלה שתלויה באחמד טיבי ותחזיר אותנו לואסלו ב-92. מי שרוצה את רה"מ נתניהו, צריך להצביע ליכוד ולהביא אנשים שיצביעו לליכוד. אנחנו בעזרת ה' ננצח".

על החלת הריבונות הוסיפה השרה: "אני מאמינה שזה יקרה, משום שטרמפ הבטיח ריבונות על רמת הגולן וזה קרה. טראמפ הבטיח מעבר של השגרירות לירושלים וזה קרה. הבטיח להכיל חוקיות על השטחים וזה קרה. טרמפ הבטיח ריבונות ביהודה ושומרון ובבקעת הירדן וצפון ים המלח וזה יקרה נקודה. ברגע שצוות המיפוי יסיים את תפקידו, משום שאני סומכת על הנשיא טרמפ ואני מציע לכל אנשי הימין שיושבים כאן, אין דרך אחרת והיחיד שיכול להוביל את הממשלה שלנו זה נתניהו".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]