משה ליאון: "ירושלים הולכת להיות מספר אחת - בדיור, בתחבורה ובהייטק" - 0404
משה ליאון: משה ביטון

משה ליאון: "ירושלים הולכת להיות מספר אחת – בדיור, בתחבורה ובהייטק"

ראש העיר ירושלים משה ליאון, התארח היום (שלישי) בכנס של עיתון 'בשבע', בו הביע תקווה לסיום סבב הבחירות הקרוב עם הקמת ממשלה, על מנת להמשיך ולקדם את ירושלים – עם תקציבים פחות מוגבלים.

בפתח דבריו, אמר ליאון כי בתפילותיו כל בוקר, הוא מתפלל לבניית ירושלים, וגם זוכה לקיום מצווה זו: "אני אומר 'ותבנה ירושלים עירך', אז אני זכיתי כראש עיריית ירושלים  גם לבנות את העיר. וכל יום שאנו בונים את העיר זו זכות גדולה. רק היום פירסמנו 1077 יחידות דיור – בתור התחלה. יש עוד אלפי יחידות שיאושרו בתקופה הקרובה גם במקומות נוספים, זו לא הבטחת בחירות זו הבטחת ראש העיר ירושלים".

ליאון הודיע כי ירושלים הולכת לגדול דרמטית, המליץ לצעירי העיר להשתקע בה, וציין כי הבנייה הינה לכלל המגזרים בעיר: "אני ממליץ לכולם לבוא לגור בירושלים, אני מבטיח שיהיו עוד אלפי יחידות דיור שנבנה בקצב גבוה מאוד.

אנו מפתחים גם פרוייקטים של בינוי פינוי, הריסת בתים ישנים ובניית בניינים חדשים. יש פוטנציאל בכל העיר, המהפכה שאנו עושים יחד זה גם טיפול בתחבורה אנחנו מקדימים את אזור המרכז. ירושלים הולכת להיות עיר מספר אחת גם בתחבורה גם בדיור וגם בהייטק".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]