אות "יקיר ההתיישבות ביהודה ושומרון" הוענק לשר הפנים אריה דרעי - 0404
אות אריאל אוחנה

אות "יקיר ההתיישבות ביהודה ושומרון" הוענק לשר הפנים אריה דרעי

חמשת ראשי המועצות הגדולות ביו"ש החליטו להעניק את אות "יקיר ההתיישבות" ליו"ר תנועת ש"ס ושר הפנים אריה דרעי כהוקרה על תמיכתו ומסירותו לישובים, לתושבים ולשלמות ארץ ישראל. היום (שני), ב"ועידת ההתישבות" שנערכה במסגרת כנס ירושלים של העיתון "בשבע" שהתקיים במלון קראון פלאזה בירושלים במעמד מאות משתתפים, קיבל השר אריה דרעי את האות.

ישראל גנץ ראש מועצה אזורית מטה בינימין, יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, יוחאי דמרי ראש מועצה אזורית הר חברון, שלמה נאמן ראש מועצה אזורית גוש עציון והרב הלל הורביץ ראש המועצה בחברון, העניקו את האות לשר דרעי על תמיכתו והתייצבותו לצד מפעל ההתיישבות ביהודה ושומרון ועל שהוביל את הקמת היישוב החדש עמיחי וזכה להיות שותף בכינון יישוב יהודי חדש בארץ ישראל. "הוקרה זו מוגשת על תמיכתו ומסירותו ליישובים, לתושבים, ליישוב ולשלמות ארץ ישראל" נכתב בהחלטה.

דרעי: "אני מודה לראשי ההתישבות ביהודה ושומרון על הענקת האות ושיתוף הפעולה הפורה ביננו במשך שנים רבות. אנו אומרים לכל העולם: אנחנו נמצאים בארץ אבותינו, זה שלנו, את הארץ שלנו אנחנו מיישבים, אנחנו גדלנו והתחנכנו על תורת ישראל, כל המורשת שלנו זה בחבלי הארץ הללו, חברי, ראשי ההתישבות יודעים שעוד לפני 30 שנה לא קם ישוב ביהודה ושומרון שלא הייתה לנו בש"ס תרומה לכך. בע"ה אנחנו מתחייבים בזאת לעמוד לצידו של ראש הממשלה ולתמוך בהחלת הריבונות על יהודה ושומרון בממשלה ובכנסת ולעשות הכל כדי שבע"ה ארץ ישראל ששייכת לעם ישראל עם תורת ישראל, בע"ה החוט המשולש לא במהרה ינתק".

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ: "בזמן שמשרדי ממשלה רבו ביניהן על מי שיבנה את היישוב החדש עמיחי למען מפוני עמונה, הגיע השר הרב אריה דרעי לקח אחריות מטעם משרד הפנים והקים יישוב לתפארת בלב בנימין, לב הארץ. זוהי הוקרת תודה בשם כל ההתיישבות לשר על פועלו המבורך והאמיתי, שראשי רשויות אנו מוציאים אצלו אוזן קשבת ונכונה למען אחיזתנו בארץ אבותינו".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]