קרא להשליך אבנים על חיילים | האנרכיסט יונתן פולק נחקר בחשד להסתה - 0404
קרא להשליך אבנים על חיילים | האנרכיסט יונתן פולק נחקר בחשד להסתה עד כאן

קרא להשליך אבנים על חיילים | האנרכיסט יונתן פולק נחקר בחשד להסתה

האנרכיסט יונתן פולק נחקר היום (שני) במשטרה בחשד להסתה, בעקבות מאמר אותו פירסם בעיתון הארץ בו קרא לחצות את הקווים ולהצטרף לילדי האבנים ובקבוקי התבערה.

חקירתו מגיעה לאור התלונה שהוגשה בעניין בידי ארגון 'עד כאן'. כמו כן, הוגשה אמש כנגד פולק תלונה נוספת וזאת בגין השתתפותו בהתפרעות אלימה ביום שישי האחרון בכפר קדום בשומרון, שם הושלכו אבנים לעבר חיילי צה"ל.

עו"ד צור פלק יועמ"ש עד כאן קרא להרחיק את פולק משטחי יהודה ושומרון: "יונתן פולק הוא אנריכיסט מסוכן שהסית לרצח וקרא להצטרף לזורקי האבנים ובקבוקי התבערה. אין ספק שנעשה היום צעד חשוב בדרך למיצוי הדין על הסתה פרועה זו. אנו קוראים למשטרת ישראל לטפל בנושא במלוא חומרת הדין.

רק ביום שישי האחרון ראינו את פולק משתתף בפעילות אלימה בה הושלכו אבנים כלפי חיילי צה"ל. אנו קוראים לרשויות החוק להרחיקו מאזורי ההתפרעויות בהם הוא מממש את קריאתו לחצות את הקווים ולהצטרף לילדי האבנים ובקבוקי התבערה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]