ראש העיר אשקלון בהערכת מצב: "מבקש לא לקחת סיכונים - לא להיכנס לשאננות" - 0404
ראש העיר אשקלון בהערכת מצב: דוברות עיריית אשקלון

ראש העיר אשקלון בהערכת מצב: "מבקש לא לקחת סיכונים – לא להיכנס לשאננות"

הבוקר (שני) נערכה בחמ"ל העירוני אשקלון הערכת מצב ע"י ראש העיר תומר גלאם, בהשתתפות מפקד מחוז דרום בפיקוד העורף, אל"ם יוסי כהן, וכן מ"מ ראש העיר, סגנית ראש העיר, נציגי משטרה, כב"א ומד"א.

במהלכה הודיע ראש העיר כי ההנחיה על ביטול הפעילויות במרכזים הקהילתיים ובהיכל התרבות תקפה גם היום. כמו כן עדכנו בהערכת המצב כי מרכז החוסן פועל ברצף מאתמול בשעות הערב המוקדמות, כמו גם הקו הפתוח לנפגעי חרדה, במספר 2565*. בשניהם ממתינים לתושבים פסיכולוגים ועובדים סוציאליים, וכן נמצאים צוותי הרווחה בכוננות של 24 שעות ביממה.

ראש העיר, תומר גלאם אמר במהלך ההערכה: "אנחנו נמצאים בכוננות חירום, וערוכים לכל תרחיש, גם מבחינת כוח אדם מתוגבר וגם מבחינת היערכות בשטח עם פתיחת המקלטים הציבוריים. אני מבקש מהתושבים לא לקחת סיכונים, לא להיכנס לשאננות ולשמור על הנחיות פיקוד העורף שהוכחו כמצילות חיים".

בתוך כך, סייר ראש העיר הבוקר במרכז החוסן בעיר ושוחח עם המטפלים במקום, שנתנו מענה לתושבים, גם במרכז עצמו וגם באמצעות ביקורי בית. ראש העיר הוסיף: "ליצירת קשר עם המרכז יש לחייג למוקד העירוני 106 או להגיע למקום, רחוב הפרדס 18".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]