רה"מ נתניהו: "ממשיך לדרוש את הסרת צו איסור הפרסום על הקלטות מנדלבליט-אשכנזי" - 0404
רה

רה"מ נתניהו: "ממשיך לדרוש את הסרת צו איסור הפרסום על הקלטות מנדלבליט-אשכנזי"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הבוקר (שני) בשידור חי ברדיו ירושלים, ולאחר מכן בראיון לפתחי וזמרי בגלי ישראל. במהלך הראיונות דיבר על המצב הביטחוני, על שאלת החוק הצרפתי, וכן על צו איסור הפרסום על הקלטות מנדלבליט-אשכנזי.

כך אמר רה"מ נתניהו במהלך הדיון על התקיפה אמש בסוריה: "כשהם תוקפים אותנו אנחנו ערוכים לחסל אותם. על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אכן מדובר בעשורים עם הכי פחות פצועים. השנה על פי צה"ל, עם הכי פחות נפגעים עוד מאז 1948. מדובר בניהול מוצלח של מדיניות הביטחון – כמובן שיש גם דברים אחרים.

מלחמה היא מוצא אחרון אבל ייתכן מאוד שלא יהיה מנוס להגיע אליה. אבל אם נגיע אליה, הכנו מערך צבאי שונה לחלוטין ממה שהכרנו. ייתכן שאנחנו צריכים לתת מכה יותר גדולה ולעשות את אם כל המבצעים – מערכה – כדי להפסיק את העינוי הזה. מלחמה למיגור עזה תגבה מחירים קשים ואני לא אפגע בביטחון ישראל בגלל טוקבקיסטים ופופוליסטים. אנחנו הכנו דבר שונה ואני לא אפרט אותו.

ייתכן שאין ברירה אלא לצאת למערכה לניקוי עזה אבל אני לא דוהר למלחמה. אעשה את זה כשאני יודע שמיציתי את כל האפשרויות".

כמו כן הוסיף רה"מ כי לא יחוקק את החוק הצרפתי, וכי הוא קורא להסיר את צו איסור הפרסום על הקלטות מנדלבליט-אשכנזי: "אני לא אחוקק חוק צרפתי ואנפץ את כל הטענות נגדי בבית המשפט. אני ממשיך לדרוש את הסרת צו איסור הפרסום על הקלטות מנדלבליט ואשכנזי כדי להבין מאיפה באו האשמות השווא נגדי ומדוע לא חוקרים את בכירי כחול לבן על שורה של האשמות וחשדות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]