שקד: ״המגיע לגדר, הוא מחבל שבא לפגוע. נחזיק בגופות - עד שהבנים יחזרו״ - 0404
שקד: ״המגיע לגדר, הוא מחבל שבא לפגוע. נחזיק בגופות – עד שהבנים יחזרו״

שקד: ״המגיע לגדר, הוא מחבל שבא לפגוע. נחזיק בגופות – עד שהבנים יחזרו״

שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד מרשימת ימינה, הגיבה היום (ראשון) בכנס בקריה האקדמית אונו על התקרית הבוקר בדרום הרצועה על גדר המערכת.

כך אמרה שקד: "אנחנו מתמודדים עם ארגון טרור אכזרי ואם אנחנו יכולים לא נחזיר לו אף גופה. זו המציאות במזרח התיכון. אם עד עכשיו אנשים שהיו עוברים את הגדר היו מוחזרים לעזה, שר הבטחון, נפתלי בנט, שינה מדיניות – ״לקטוף״ בגדר חמאסניקים לישראל. אנחנו נחזיק באזרחים שלהם, נחזיק בגופות של המחבלים שלהם, ונכאיב להם מאוד – עד שהם ישחררו את הבנים שלנו. גם אם זה לא נוח ליריב אופנהיימר ושאר צבועי השמאל. ראיתי ציוץ של אופניהיימר שכתב שאיבדנו צלם אנוש. הוא איבד צלם אנוש".

שקד התייחסה גם למכתב הטייסים בדימוס: "גם בעלי טייס קרב לשעבר וכיום הוא מדריך בבית הספר לטיסה והוא אמר לי שהם לא מייצגים אותי ולא את החברים שלו – אז הם מייצגים את עצמם".

לשאלת המראיין האם התמהיל השתנה, ענתה שקד: "גם קורס טייס הוא קורס מגוון, לא ממיינים לפי הדעות הפולטיות אלא לפי כישורי ויכולת הטיסה, אז יש כאלה שחושבים כמו מי שכתבו המכתב ויש רבים אחרים, שחושבים כמו בעלי שאומר – הם לא מייצגים אותי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]