שופל צה"לי נכנס לעזה ואוסף גופת מחבל לצורכי מיקוח. השר בנט: "נמאס מצביעות השמאל - מול מחבלים נפעל בעוצמה" | תיעוד - 0404

שופל צה"לי נכנס לעזה ואוסף גופת מחבל לצורכי מיקוח. השר בנט: "נמאס מצביעות השמאל – מול מחבלים נפעל בעוצמה" | תיעוד

כך זה נראה בשטח: לאחר חיסול המחבלים שהניחו מטענים בגבול, שופל צה"לי נכנס לעזה לאסוף גופת מחבל כקלף מיקוח לשחרור גופות הבנים. 

כוחותינו ביצעו ירי בברכיים של אלה שניסו למנוע את איסוף הגופה. המהלך הצה"לי הינו חלק מהחלטת שר הביטחון נפתלי בנט שלא להחזיר גופות מחבלים ולצורכי מיקוח.

יש לציין כי מדובר באירוע שהתנהל בצורה נכונה מבחינת צה"ל. גם בעת כניסת השופל לשטח הרצועה, הדבר התבצע תוך שמירה על חיי הנהג באמצעות טנק שנכנס לצידו וכן בירי נק"ל לעבר ערבים שהתקרבו אליו. 

על פי צה"ל, מדובר בחוליית מחבלים של ארגון הטרור הג'יהאד האסלאמי שביצעה הנחת מטענים בגדר המערכת בעוד שתי הזדמנויות בחודשים האחרונים. 

שר הביטחון נפתלי בנט הגיב לתגובה של איש השמאל הקיצוני יריב אופנהיימר, שטען כי כוחותינו מבצעים "זוועות ופשעים", ותקף: "נמאס מהביקורת הצבועה של השמאל נגד "חוסר ההומניות" שבשימוש בדחפור כדי להביא אלינו גופת מחבל שניסה לרצוח ישראלים. ‏רבותיי, יפי הנפש: אתם לא הומניים. חמאס מחזיק את גופות הדר ואורון. אני מגבה את צה"ל שחיסל את המחבלים ואסף את הגופה. ‏כך צריך וכך נעשה. מול מחבלים נפעל בעוצמה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]