4 חשודים נעצרו בחשד לייצור מטעני חבלה ששימשו לפגיעה באזרחים בשנים האחרונות - 0404
4 חשודים נעצרו בחשד לייצור מטעני חבלה ששימשו לפגיעה באזרחים בשנים האחרונות דוברות המשטרה

4 חשודים נעצרו בחשד לייצור מטעני חבלה ששימשו לפגיעה באזרחים בשנים האחרונות

במסגרת הלחימה הסדורה של משטרת ישראל כנגד תופעות של פשיעה חמורה, פתחה הבוקר היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית (יאחב"ל) בלהב 433 בחקירה גלויה בחשד לניסיון חבלה בחומר נפץ וייצור ונשיאת נשק שלא כדין.

משטרת ישראל עצרה הבוקר 4 חשודים לחקירה באזהרה, בחשד לביצוע עבירות לניסיון חבלה בחומר נפץ, ייצור ונשיאת נשק שלא כדין וקשירת קשר לביצוע פשע.

מדובר בחקירה המנוהלת על ידי משטרת ישראל ובליווי פרקליטות מחוז תל אביב שראשיתה לפני מספר חודשים.

על פי החשד, המעורבים כל אחד על פי חלקו עסקו לכאורה בייצור מטעני חבלה שנועדו לפגוע באחרים במספר אירועים שונים שהתרחשו בשנים האחרונות.

החשודים הובאו לחקירה במשטרה ובהמשך יובאו ככל שיידרש מבחינה חקירתית, לדיון בבימ"ש השלום ראשל"צ, בבקשה להאריך את מעצרם. בכוונת היחידה החוקרת לבצע מעצרים נוספים.

מהמשטרה נמסר: ״משטרת ישראל תמשיך למקד אכיפה נגד תופעות של פשיעה חמורה, תוך הפעלת כוחות משימה ואמצעים מיוחדים, על מנת לחשוף עבירות המסכנות את בטחון הציבור ופוגעות בשלומו ולהביא את מבצעי העבירה לדין״. (צילום: ארכיון).

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]