הליכוד למ"מ פרקליט המדינה: פתח בחקירה פלילית בנושא המימד החמישי עוד לפני הבחירות - 0404
הליכוד למ אלעד מלכה

הליכוד למ"מ פרקליט המדינה: פתח בחקירה פלילית בנושא המימד החמישי עוד לפני הבחירות

הליכוד העביר דרישה למ"מ פרקליט המדינה, עו"ד דן אלדד, לפתוח לאלתר בחקירה פלילית של תיק המימד החמישי, בו מעורב יו"ר כחול לבן, בני גנץ – עוד לפני הבחירות לכנסת ה-23.

בדרישת הליכוד למ"מ הפרקליט נכתב: "היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, ופרקליט המדינה לשעבר, שי ניצן, כבר קבעו בעבר את העיקרון לפיו יש לנקוט באופן מידי, עוד לפני הבחירות, בהליכים הנוגעים למועמדים לראשות הממשלה ולאישי ציבור, בין היתר, משום שלגישתם יש לתת מידע שלם ומלא לבוחר עוד לפני הכרעתו. לאורה של מדיניות זאת, שבאה לידי ביטוי במלוא עוצמתה בשורה של החלטות ופעולות שנעשו ערב בחירות בעניינו של ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, לא ייתכן כי בנוגע לבני גנץ ולמימד החמישי תינקט מדיניות אחרת.

הכללים חייבים להיות אחידים לגבי כולם ולא בררניים כך שכשדובר ביו"ר הליכוד וראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, זכות הציבור לדעת היא לפני הבחירות וכשמדובר בבני גנץ זכות הציבור לדעת היא רק אחרי הבחירות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]