הפרזנטור החדש בקמפיין של עוצמה יהודית: חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל | צפו - 0404
צילום: דוברות עוצמה יהודית

הפרזנטור החדש בקמפיין של עוצמה יהודית: חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל | צפו

מפלגת עוצמה יהודית מפרסמת היום (חמישי) סרטון חדש עם פרזנטור מפתיע: חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל. בסרטון, בו נראה הרצל עטור בתפילין וכיפה לראשו, קוראים בעוצמה לציבור הרחב להגיע למפגן גאווה היהודית שתקיים המפלגה בתל אביב, בו תערוך המפלגה הנחת תפילין המונית.

בסרטון נכתב: "לאט לאט ישראל החילונית מנסה להכניס בכוח כל ביטוי דתי לארון. להחזיר את היהדות למחשכים, כאן בישראל. עכשיו, צריך לשמור על ילדינו אפילו מפני תפילין".

בעוצמה יהודית קוראים לציבור לבוא ולהשתתף במפגן הגאווה היהודית, שיערך מחר, כאמור, בשעה 11:00 בשוק התקווה בתל אביב. במהלך המפגן יעמדו פעילי המפלגה ויציעו לעוברי האורח במקום להניח תפילין, זאת בעקבות האיסור של העירייה להצבת דוכני תפילין סמוך לבתי ספר בעיר.

את המפגן מארגן מספר 2 ברשימת עוצמה יהודית לכנסת, יצחק וסרלאוף, תושב תל אביב וחבר בגרעין תורני בעיר. בשנים האחרונות פועל וסרלאוף רבות למען צביונה היהודי של תל אביב, ושל שכונות דרום העיר בפרט.

וסרלאוף: "השעה שנבחרה למפגן היא השעה שבה יוצאים מידי שבוע פעילי חב"ד ועושים מלאכת קודש בהפצתה של היהדות ומזכים יהודים בהנחת תפילין. גם אנחנו שמחים לקחת גם חלק במצווה החשובה, בה זוכה כל יהודי ולתרום לחיזוק הצביון היהודי של תל אביב. האמירה שלנו לגורמים בעירייה שרוצים להעלים את היהדות מהעיר היא ברורה: לא תצליחו – האמת תנצח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0[email protected]