חוננו מבקשים את חומרי חקירת יזבק | "עשוי להביא לזיכוי בתיק חתונת השנאה" - 0404
חוננו מבקשים את חומרי חקירת יזבק | אתר רשמי רע״ם בל״ד

חוננו מבקשים את חומרי חקירת יזבק | "עשוי להביא לזיכוי בתיק חתונת השנאה"

עו"ד פולסקי הגיש היום (חמישי) לביהמ"ש השלום לנוער בירושלים, בקשה לקבלת חומרי החקירה בעניין ח"כ היבא יזבק, בכדי לנסות לזכות את מרשיו – הנערים נאשמי חתונת השנאה, שהועמדו לדין בגין מעשה מינורי פי כמה.

עו"ד פולסקי המייצג שניים מנאשמי חתונת השנאה: "אי הפתיחה בחקירה נגד ח"כ יזבק לעומת הגשת כתבי האישום נגד מרשיו מהווה אכיפה בררנית".

במכתב בקשת חומרי החקירה טען עו"ד פולסקי כי ליזבק מיוחסות אמירות קשות שניתן להסיק מהן כי היא מביעה תמיכה במאבק מזוין של מדינת אויב, או ארגון טרור נגד ישראל. לדבריו, פרסומיה מקיימים לכאורה גם עבירה של הסתה לאלימות, מלבד עילת הפסילה מהתמודדות לכנסת.

לדברי עו"ד פולסקי, יש בהתנהלות היועמ"ש כדי אכיפה בררנית: "מדובר באותו יועץ משפטי לממשלה שהורה על הגשת כתב אישום, כנגד מספר רב של מעורבים שבאירוע חתונה פנימי וספונטני, הניפו תמונות של בני המשפחה שמצאו את מותם בבית בכפר דומא.

זאת כשלטענת הפרקליטות הדבר בוצע על ידי יהודים. ההפלייה זועקת – חברת כנסת משכילה בעלת מעמד ציבורי שבאופן מתוכנן הזדהתה ושיבחה רוצחים ואמהות של שהידים אפילו לא נחקרה, ואילו נערים צעירים הועמדו לדין בגין מעשה מינורי פי כמה. נדרוש לערוך בדק בית יסודי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]