תיכון סרב להזמין את בן גביר לפאנל | התלמידים: 18 מנדטים לעוצמה יהודית - 0404
תיכון סרב להזמין את בן גביר לפאנל | התלמידים: 18 מנדטים לעוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר

תיכון סרב להזמין את בן גביר לפאנל | התלמידים: 18 מנדטים לעוצמה יהודית

בתיכון ליד האוניברסיטה העברית בירושלים (ליד"ה) היה אמור להתקיים לאחרונה פאנל בחירות בהשתתפות של מספר פוליטיקאים. מספר תלמידים במקום פנו להנהלה וביקשו כי אחד מהמועמדים שיוזמנו לפאנל, יהיה יו"ר רשימת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר.

לאחר הבקשה להזמנתו של בן גביר, הודיעו בהנהלה לתלמידים באורח פלא כי הפאנל יבוטל. בתגובה, החתימו תלמידים במקום עצומה של כ-350 תלמידים ואף מספר מורים, הקוראת להנהלה לחזור בה מההחלטה ולאפשר לבן גביר להגיע לבית הספר. במכתב תשובה שנשלח ע"י ההנהלה, נכתב כי ההנהלה דוחה את הבקשה, באומרה כי בן גביר אינו ראוי להרצות במוסד לימודי.

אלא שתשובת התלמידים לא איחרה לבוא: בתיכון ערכו הדמייה של יום בחירות, בהצבעה למפלגות השונות. על אף היותו של התיכון מזוהה עם השמאל, מפלגת עוצמה יהודית גרפה בתוצאות הסופיות לא פחות מ-18 מנדטים. כחול לבן, על פי התוצאות היא המפלגה הגדולה ביותר עם 31 מנדטים, והליכוד והמחנה הדמוקרטי זוכות שתיהן ב-24 מנדטים. רשימת 'ימינה' לא עברה את אחוז החסימה.

דוברות עוצמה יהודית

עו"ד איתמר בן גביר: "מדהים שתיכון שמתהדר בפלורליזם וחופש ביטוי טוען שאני לא ראוי להרצות בבית הספר, אך תומך הטרור אוסאמה סעדי, שסירב לגנות את רצח משפחת הנקין, כשר בעיני ההנהלה. אין גבול לצביעות, אך כנראה שהתלמידים במקום יותר חכמים מהנהלת בית הספר וגם הם מבינים שסתימת הפיות היא חמורה ולכן לא עברו עליה בשתיקה. השמאל בלחץ, כי הוא יודע שרק עם עוצמה יהודית תהיה ממשלה ימנית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]