'עד כאן' על חקירת פולק: "מברכים על החלטת הפרקליטות - יש לתת דין על ההסתה" - 0404
'עד כאן' על חקירת פולק:  עד כאן

'עד כאן' על חקירת פולק: "מברכים על החלטת הפרקליטות – יש לתת דין על ההסתה"

ארגון 'עד כאן' אשר הגיש את התלונה כנגד יונתן פולק במשטרה, בגין הסתה לטרור ולאלימות, ואף פנה בעניין ליועמ"ש אביחי מנדלבליט הגיב הבוקר (חמישי) בברכה להחלטה לפתוח בחקירה כנגד פולק.

עד כאן: "אנחנו מברכים על החלטת הפרקליטות להורות לפתוח בחקירה בחשד להסתה לטרור לאור התלונה שהגשנו ב-6.1.20. לא ייתכן שאדם בישראל יקרא להצטרף לזורקי בקבוקי התבערה (לעבר חיילי צה"ל והמתיישבים ביו"ש) ולא לתת את הדין על ההסתה החמורה הזאת.

בנוסף, אנו מברכים על כך שהוראת הפרקליטות למשטרה מלווה בדרישה לחקור את פולק גם בעניין התלונות אותם הגשנו בחשד להתפרעות ותקיפת שוטרים אותה מבצעים פולק וחבריו מידי שבוע בקדום ובמקומות נוספים".

מהחלטת היועמ"ש עולה כי צפוייה להיפתח חקירה כנגד פולק גם בגין פעילותו בהפרות הסדר האלימות ביו"ש. בעניין זה נזכיר כי ארגון עד כאן הגיש לפני כחודשיים תלונה נרחבת במשטרה כנגד האנרכיסט יונתן פולק, בגין השתתפות והובלת לא פחות מ-18 אירועים שונים, בהם הותקפו חיילי צה"ל ומג"ב בידי פורעים ערבים. פולק עצמו נטל חלק פעיל בהתפרעויות ותועד פעמים רבו כשהוא מבעיר צמיגים, הולך בראש המפגינים ועומד בלב האירועים. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]