רגב נגד 'הברית הישראלית': "לא מצהירים על פעילות בשירות השמאל - אך הכוונות ברורות" - 0404
רגב נגד 'הברית הישראלית': שלמה מור, 0404

רגב נגד 'הברית הישראלית': "לא מצהירים על פעילות בשירות השמאל – אך הכוונות ברורות"

מפלגת הליכוד הגישה הבוקר (חמישי) בקשה ליו"ר ועדת הבחירות המרכזית, להוצאת צווי מניעה נגד ארגון "הברית הישראלית".

המפלגה ביקשה להוציא צו שיאסור על הארגון לנהל תעמולת בחירות ופעילות בחירות, מבלי שיירשם אצל מבקר המדינה, באופן שיאפשר שקיפות מלאה של ההתנהלות הכספית של הארגון. לטענת הליכוד, הארגון משקיע הון עתק על קמפיין בחירות נגד הליכוד בניגוד לחוק.

שרת התרבות והספורט מירי רגב הגיבה להגשת העתירה: "אני מברכת על הגשת העתירה נגד ארגון הברית הישראלית ומאמינה שיו"ר ועדת הבחירות המרכזית ימצא שאכן יש כאן הפרה בוטה של חוק מימון מפלגות. השמאל בישראל ממשיך להפעיל מערך תעמולה עתיר משאבים בדומה לשיטה של v15 וזאת על מנת להשפיע על הבחירות בישראל ולהטות אותן לטובת מפלגות גוש השמאל. השיטות אותן שיטות – שוב הונאה של בוחרים תוך עקיפת חוק מימון מפלגות.

הארגון כמובן לא מצהיר שהוא פועל בשירות מפלגות השמאל אך כוונתיו ברורות – בחודשים האחרונים הארגון פועל להגדלת אחוז ההצבעה באזור גאוגרפי אחד – תל אביב וגוש דן, תוך התעלמות מוחלטת מערי הפריפריה. הקמפיין מתנהל ברובו בפייסבוק באמצעות טרגוט ממומן של אותן ערים בעלות אחוז הצבעה גבוה לשמאל. ובהיבט הזה חשוב לומר לציבור שמי שלא מטרגט את ערי הפריפריה ערב הבחירות, לא יטרגט אותן גם מחר.

הקמפיין הזה מצטרף לשורה של אמירות ומעשים גזעניים ומתנשאים מצד מפלגות השמאל ואנשי הקש שלהן. רק בשבוע שעבר נחשפנו לאמירותיו המבזות של יועז הנדל שבחר לסמן את יוצאי עדות המזרח כאנשים שהגיעו עם "מנטליות של דרבוקות". ההדרה שהשמאל נוקט כלפי חלקים בארץ וכלפי אוכלוסיות מסוימות היא תפישת עולם. הגיע הזמן לחשוף את הפנים האמיתיות מאחורי צביעות השמאל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]