גלנט תוקף שנית: "לאחר שיוסר צו איסור הפרסום על פרשת הרפז - תהיה רעידת אדמה בישראל" - 0404
גלנט תוקף שנית: המכללה האקדמית ספיר

גלנט תוקף שנית: "לאחר שיוסר צו איסור הפרסום על פרשת הרפז – תהיה רעידת אדמה בישראל"

השר יואב גלנט תקף הבוקר (חמישי) בריאיון ברשת ב' את גבי אשכנזי ואמר כי אינו ראוי להתמודד ברשימת כחול לבן לכנסת ה-23, וזאת עקב מעורבותו בפרשת הרפז, הנחשפת לאחרונה לאור הקלטות מנדלבליט-אשכנזי.

כך אמר השר: "אני יודע וזוכר היטב מה היה לפני עשור בפרשת הרפז. אחרי שיוסר צו איסור הפרסום תהיה רעידת אדמה במדינת ישראל בכל הנוגע לאשכנזי כרמטכ״ל. הרבה אימהות ישאלו האם זה הרמטכ"ל אשר בידיו הפקדנו גורל בנינו? זה חמור וצריך לחשוף ההקלטות.

אשכנזי לא ראוי וצריך לפרוש מהציבוריות הישראלית. מדובר באיש שהפיץ מסמך מזוייף, עקב אחרי שר הבטחון וקצינים ומכר מידע מדיני לגורמים בלתי מוסמים". כמו כן הוסיף השר גלנט כי לידיעתו בני גנץ, יו"ר מפלגת כחול לבן, היה בסוד העניינים בפרשה.

מאוחר יותר הרחיב גלנט בחשבון הטוויטר שלו וכתב: "אני יודע היטב מה היה לפני עשור במה שמכונה בטעות פרשת הרפז אך צריך להיקרא פרשת אשכנזי. לאחר שיוסר צו איסור הפרסום תהיה רעידת אדמה במדינת ישראל בכל הקשור להתנהלות אשכנזי כרמטכ״ל. אלפי אמהות ישאלו את עצמן האם זהו הרמטכ״ל שבידיו הפקדנו את גורל בנינו. יש להפסיק לטייח ולחשוף את האמת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]