דיכטר: "גנץ משרת את קמפיין הליכוד - כל עוד הוא מתראיין, כחול לבן מאבדים קולות" - 0404
דיכטר: יח''צ

דיכטר: "גנץ משרת את קמפיין הליכוד – כל עוד הוא מתראיין, כחול לבן מאבדים קולות"

סגן שר הביטחון וראש השב"כ לשעבר, ח"כ אבי דיכטר, הגיב להחלטתו של יו"ר מפלגת כחול לבן בני גנץ לדחות את הזמנת רה"מ בנימין נתניהו לעימות טלוויזיוני.

דיכטר הדגיש בדבריו, כי בעוד שהליכוד מגיע לבחירות עם מצע מדיני וכלכלי, מרכולתו של גנץ ריקה, על כן אינו מוכן לעימות: "אני רואה שהעימות הוא כנראה יהיה במעמד צד אחד, אני לא מתרשם שגנץ ככה נבהל. במוצאי שבת הוא אמר שיגיע לכל עימות, אבל משבת עד היום עברו יותר מידי ימים כנראה.

בסופו של דבר גנץ מאוד משרת את את הקמפיין של הליכוד. כל בר דעת רואה היטב, כל אימת שגנץ מתראיין – כחול לבן מאבדים קולות.

צריך להסתכל על העניין עצמו, האם מי שמתיימר להיות ראש ממשלה עם אפס ניסיון, באמת אפס ניסיון, לא בכנסת, לא בממשלה, לא בחיים הפוליטיים – מוכן או לא מוכן להגיע לעימות. ולא חשוב כרגע איך ומה, ביבי נתניהו אמר אני מוכן לעימות, מזמין אותך בקריטריון כזה, בקריטריון אחר – ואתה רואה פתאום שגנץ בצדק מבחינתו חוטף רגליים קרות.

הוא יודע, לא בגלל סגנון הדיבור שלו, אין לו מה למכור – מרכולתו ריקה. אין שום מצע אידאולוגי, כשהליכוד מגיע עם תכנית מדינית – תכנית המאה, מגיע עם תכנית כלכלית, ותכנית חברתית".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]