בנט: ״סימני התרופפות של איראן בסוריה. ישראל עוברת לתפיסה התקפית״ - 0404
בנט: ״סימני התרופפות של איראן בסוריה. ישראל עוברת לתפיסה התקפית״ עודד קרני

בנט: ״סימני התרופפות של איראן בסוריה. ישראל עוברת לתפיסה התקפית״

שר הביטחון, נפתלי בנט, השתתף היום (שלישי) בכנס "New-Tech 2020" לפיתוח יכולות צבאיות בגני התערוכה,  בו אמר כי ישראל מזהה סימנים ראשוניים של התרופפות וחישוב מסלול מחדש של איראן בסוריה. לדבריו, ישראל אף עוברת בשלב זה מתפיסה מגננתית להתקפית.

בנאומו אמר בנט: "יש מחאות ברחוב האיראני, העם הפרסי אומר לאייתוללות: 'תפסיקו לבזבז את הכסף ולהקיז את הדם שלנו בהרפתקאות'. לעם האיראני נמאס, ואנחנו בישראל מתכתבים עם המסר הזה. האדמה בוערת באיראן. הגחלים לא כובו, הן כוסו והן לוחשות.

מבחינתנו סוריה זה לא רק איום אלא גם הזדמנות. הם שולחים כוחות כדי לנסות להתבסס שם ולהתיש אותנו, אבל אנחנו יכולים להפוך את החיסרון ליתרון. יש לנו עליונות מודיעינית ומבצעית, ואנחנו אומרים לאיראן בצורה ברורה: צאו מסוריה. אין לכם מה לחפש פה.

אני יכול לבשר כאן שאנחנו מזהים סימנים ראשוניים של התרופפות וחישוב מסלול מחדש של איראן בסוריה. רק התחלנו. אנחנו נגביר. אנחנו עוברים מתפיסה מגננתית לתפיסה התקפית – להחליש, להתיש, לעייף ולשחוק את ראש התמנון כדי להחליש את זרועותיו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]