שבים ארצה: הישראלים ב"ספינת הקורונה" יוחזרו ביום חמישי הקרוב - 0404
שבים ארצה: הישראלים ב יח''צ

שבים ארצה: הישראלים ב"ספינת הקורונה" יוחזרו ביום חמישי הקרוב

הישראלים הנמצאים על "ספינת הקורונה" צפוים לחזור ארצה ביום חמישי הקרוב, כך עדכנה הלילה חברת ביטוח הנסיעות "PassportCard".

במטוס השוהה כעת בתאילנד ישמרו לישראלים 14 מושבים במימון משותף של חברות הביטוח הראל, כלל ומגדל. ביום רביעי הקרוב (19.2.20) יצא המטוס עם צוות אוויר זר מתאילנד ליפן.

12 הישראלים שעדיין שוהים על הספינה ישובו לישראל בטיסה ישירה, זאת בהתאם להנחיית משרד הבריאות ומשרד החוץ, וכלל הישראלים יועברו עם חזרתם לבידוד.

ממשרד החוץ נמסר: "משרד החוץ יחד עם שגרירות ישראל ביפן סכמו למול חברות הביטוח בישראל, פספורט קארד, מגדל, כלל והראל את הפרטים האחרונים לנחיתת המטוס ביפן, איסוף האזרחים הישראלים מהספינה העוגנת בנמל יוקואמה והבאתם לכבש המטוס להמראה ישירה לישראל, ביום חמישי הקרוב.

שגרירות ישראל בטוקיו מטפלת בכל הסדרי נחיתת המטוס ביפן והלוגיסטיקה הכרוכה בכך.
קונסולית ישראל ביפן, רויטל בן נעים יחד עם פרופ׳ רן נירפז בדרכם כעת, לבתי החולים, לעמוד מקרוב על מצבם של שלושת האזרחים הישראלים המאושפזים שם בתנאי בידוד".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]