בועז גולן: ״הקלטות מנדלבליט שפורסמו - חלקיות בלבד, אך מעידות שמדובר באדם ששיבש חקירה ומצוי בניגוד עניינים״ - 0404
בועז גולן: ״הקלטות מנדלבליט שפורסמו – חלקיות בלבד, אך מעידות שמדובר באדם ששיבש חקירה ומצוי בניגוד עניינים״ איציק הררי, דוברות הכנסת

בועז גולן: ״הקלטות מנדלבליט שפורסמו – חלקיות בלבד, אך מעידות שמדובר באדם ששיבש חקירה ומצוי בניגוד עניינים״

הקלטות אביחי מנדלבליט מפרשת הרפז שנחשפו הערב לראשונה בערוץ 13 הן חלקיות בלבד – כך אומר בעלי חדשות 0404 בועז גולן, אשר נחשף להקלטות השונות. מדובר בחומר קטן מאוד מכלל ההקלטות המציגות את גבי אשכנזי באור אחר מזה שהציבור מכיר אותם.

גולן: ״הרעש שנוצר במדינה בעקבות הפרסום בחדשות 0404 ובתכניתי בערוץ 20 גרם לכך שהרכבת יצאה מהתחנה – כפי שאמרתי כל הזמן, אי אפשר לעצור את זה. הציבור חייב לדעת, אבל הוא עדיין לא יודע כמעט כלום״.

גולן מוסיף: ״לא היתה ההקלטה של ״הסרחון שעולה לשמיים״ ולא את ההקלטה שאשכנזי יושב ליד מנדלבליט ומבקש לבדוק האם ההקלטה לא פועלת, כדי שלא ישמעו אותה ולא עוד רבות אחרות״.

״למעשה, המון דברים לא שמענו הערב והדברים האלה קשים ובעייתיים. לצערי, יש צו איסור פרסום וגם חברי כנסת ושרים לא מוכנים להשתמש בחסינות שלהם ולפרסם אותם. אין לי ספק שברגע שהכל ייחשף – והוא ייחשף, מנדלבליט יילך הביתה, ניגוד העניינים יובן לכולם וכך גם יתחילו לערער בכתבי האישום שהוגש נגד נתניהו ולחשוד שלא הכל כשר שם״, סיכם גולן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]