ראשי סניפי הליכוד תומכים בדגן: "החלת ריבונות באופן מיידי - דרישה מוסרית" - 0404
צילום: מועצה אזורית שומרון

ראשי סניפי הליכוד תומכים בדגן: "החלת ריבונות באופן מיידי – דרישה מוסרית"

ראשי הסניפים בליכוד הביעו תמיכה היום (ראשון) בקריאתו של ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, וראשי הרשויות ביו"ש, להחלת ריבונות עוד לפני הבחירות. זאת עקב הסרטון שהופץ מטעם המועצה, הקורא לרה"מ לנהוג כמו בגין ז"ל ולהחיל ריבונות גם ללא תמיכה אמריקנית.

יו"ר סניף הליכוד ראש העין, יצחק מתי מסר: "הקריאה לריבונות היא קריאה מוסרית, וזו הייתה דרכו של הליכוד מימים ימימה. זה היה מצע הליכוד מאז ומתמיד. אני מבקש לחזק את ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, וכל ראשי הרשויות ביו"ש שמקדמים את הנושא".

לדבריו הוסיפה יו"ר סניף רעננה, רחלי סקעת: "לראשונה ארה"ב זורקת את מפת אוסלו לפח האשפה של ההיסטוריה. אני סומכת על רה"מ, ובטוחה שהוא מסוגללהביא להחלת ריבונות גם לפני הבחירות".

על כך הגיב יוסי דגן, ראש המועצה האזורית שומרון: "הליכוד מלוכד בדרישה להחיל ריבונות, כולנו מעוניינים בנצחון המחנה הלאומי בראשות בנימין נתניהו, מצפים לעשות את המעשה הנכון עכשיו עוד לפני הבחירות. זו השעה להחלת ריבונות, לא תהיה שעה טובה מזו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]