פורום ראשי רשויות העוטף ושדרות: "הסברנו לרה"מ את המצב בשטח - מצפים לשינוי במדיניות" - 0404
פורום ראשי רשויות העוטף ושדרות: חיים צח לע"מ

פורום ראשי רשויות העוטף ושדרות: "הסברנו לרה"מ את המצב בשטח – מצפים לשינוי במדיניות"

ראשי רשויות עוטף עזה הדגישו בפגישתם היום (ראשון) עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, כי ההימצאות הבלתי נגמרת בתקופת בחירות לא צריכה או יכולה לגרוע, מהשמירה על ביטחון 60,000 אזרחי המדינה המתגוררים בעוטף ובשדרות.

לאחר שהציגו בפניו את מסמך ההבנות לקידום יישובי העוטף ויצירת יציבות ביטחונית ושקט ארוך טווח לאזור, חתם רה"מ על המסמך. רה"מ אף התייחב להכניס את סעיפיו לקווי היסוד של הממשלה, ובכך הצטרפה תנועתו לשורה של מפלגות מכל הקשת הפוליטית שחתמו על המסמך בחודש האחרון.

ראשי רשויות עוטף עזה ושדרות: "בשנתיים אחרונות אנחנו במלחמה שלא ניתן להתעלם ממנה יותר. רק בחודש האחרון ספגנו ירי של עשרות רקטות ובמקביל טרור הבלונים מהרצועה הופך חמור יותר ומסוכן יותר. כל דיבור על הסדרה הוא מנותק לחלוטין מהשטח. המציאות שבה חיים התושבים שלנו, היא לא מציאות מוסרית והיא איננה יכולה להמשיך ולהתקיים.

יותר מכל דיווח או מסמך בירוקרטי, אנחנו, ראשי רשויות עוטף עזה ושדרות, מביאים את הקולות האמיתיים של הציבור. אם מדיניות ההכלה לא תשתנה, יישובינו יתקשו להמשיך לצמוח ולגדול, והמגמה המבורכת של השנים האחרונות תיעצר. אנו מצפים לראות שינוי במדיניות מול ארגוני הטרור ברצועת עזה."

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]