"מבצע רון": יהודים שאינם דתיים החלו להניח תפילין ברחבי העולם. משה מארה"ב: "אניח קבוע" | צפו - 0404

"מבצע רון": יהודים שאינם דתיים החלו להניח תפילין ברחבי העולם. משה מארה"ב: "אניח קבוע" | צפו

עשרות אלפי יהודים שאינם דתיים הניחו בימים האחרונים תפילין וזאת כחלק מ"מבצע רון" על שם רון חולדאי, אותו יזם בועז גולן. בבתי חב"ד ברחבי העולם מדווחים על עלייה גדולה בכמות המבקשים להניח תפילין.

כאן בארץ, רבים הניחו תפילין ברשויות המקומיות השונות ורבים בביתם הפרטי. רפי סרוסי כתב בתגובה על פוסט התפילין בחדשות 0404 כי יחזור להניח תפילין "אחרי 12 שנה שלא מניח".

ניצן אוזדובה ציין כי התחיל להניח רק בשם המחאה נגד רון חולדאי.

משה בוקאי המתגורר בארה"ב פרסם סרטון וציין כי החליט לחזור ולהניח תפילין אחרי שנים שלא הניח, ואמר לחדשות 0404: "ברוך ה' הכל טוב אצלי, אך הבנתי שהתפילין זה מה שהיה חסר לי".

משה כתב בפייסבוק שלו: "טוב, אז לאלו מכם שמכירים אותי, אתם יודעים שאני בכלל לא פעיל בפייס או בשום אתר חברתי אחר. כן יש לי חשבון פה ולפעמים אני רושם איחולי מזל טוב..

כולי תקווה שהמעשה היחיד הזה שאני עושה פה כעת, ששנים שמרתי על שקט פוליטי או אחר בפייס, לא יגרור אותי להיות פעיל פה. אז בסופו של דבר החלטתי לשתף אתכם בהחלטתי הספונטנית היום..) ותרשו לי לחסוך בדיבורים.. אלו אנשים, יהודים, צדיקים, אזרחים הם אנשי חב"ד, איזה אנשיםםםם!!!

הכל בחיוך, בטוב, בטוהר, בעדינות, במתיקות, ברכות, במתינות, באהבה, בחמלה, במסירות, בחיבוק, בשמחה, באושר, בכבוד, בהוד והדר! שתפו, לכבוד רון חולדאי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]