אחרי שהצהיר ש״לא אשב עם מרצ, גם אם יציעו לי להיות נשיא ארה"ב״ - ליברמן מזגזג ומבהיר שיסכים לשבת עם מרצ - 0404
אחרי שהצהיר ש״לא אשב עם מרצ, גם אם יציעו לי להיות נשיא ארה פייסבוק

אחרי שהצהיר ש״לא אשב עם מרצ, גם אם יציעו לי להיות נשיא ארה"ב״ – ליברמן מזגזג ומבהיר שיסכים לשבת עם מרצ

מופע התעתועים של אביגדור ליברמן נמשך. יו״ר ישראל ביתנו הצהיר היום כי לא יהסס לשבת עם מפלגת מרצ בממשלה הבאה – אותה מפלגה שמאלנית קיצונית שבין חבריה גם מי שהגיע לבקר בקברו של המחבל הרוצח יאסר ערפאת.

ליברמן, חזר ואמר בכל מערכת בחירות כי לא יישב לעולם עם מרצ. ב-16.11.14 הוא התחייב: ״לא אשב עם מרצ, גם אם יציעו לי להיות נשיא ארה״ב״.

במרץ 2015 אמר ליברמן: ״לא נשב עם מרצ ולא אפרוש מהכנסת גם אם לא נצליח״.

התחייבות דומה נתן ליברמן גם בשתי מערכות הבחירות בשנה האחרונה וכעת, הוא משנה כיוון ומבהיר כי יהיה מוכן לשבת עם מרצ.

מישראל ביתנו נמסר: ״למרות הדברים הברורים והחד משמעיים שאני אומר, מעניין לעקוב ולראות איך דמיונם הפרוע של כמה וכמה פרשנים עובד שעות נוספות. אז לאלו שמתקשים בהבנת הנשמע והנקרא אני חוזר ואומר:

ישראל ביתנו לא תשב ולא תשתף פעולה לא באופן ישיר ולא באופן עקיף עם תומכי טרור, כולל הרשימה הערבית המשותפת.

אין לי שום בעיה לשבת בקואליציה עם רשימת העבודה גשר מרצ המאוחדת. זו רשימה אחת שמרצ היא חלק קטן ממנה. ישראל ביתנו ישבה בעבר בממשלת נתניהו עם עמיר פרץ, ואורלי לוי הייתה בעברה חברה בישראל ביתנו. ולמי ששכח, חלק משרי הליכוד היו בעבר חברים בקדימה וכמה מהם, כולל ראש הממשלה, הצביעו בעד ההתנתקות, ורק לפני פחות משנה נתניהו התחנן לאבי גבאי שיצטרף לממשלתו. אלו הן העובדות. קחו את הדברים כפי שהם, לא צריך להמציא פרשנויות״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]