צווי עיקול למשכורות המחבלים: רש"פ תפצה בכ-600 אלף ש"ח את משפחתה של הודיה אסולין ז"ל - 0404
צווי עיקול למשכורות המחבלים: רש ארגון חוננו

צווי עיקול למשכורות המחבלים: רש"פ תפצה בכ-600 אלף ש"ח את משפחתה של הודיה אסולין ז"ל

ביהמ"ש הוציא לאחרונה צו עיקול נגד הרשות, המשלמת את משכורתם של המחבלים שביצעו את הפיגוע בירושלים, בו נפצעה הודיה אסולין מפיצוץ מטען חבלה ונותרה ללא הכרה, עד שלאחר כ-7 שנים נפטרה מפצעיה. צווי עיקול משכורות נוספים הוצאו נגד שב"ס, בגין כספי הקנטינה המשולמים למחבלים.

בהמשך לתביעה שהגישה משפחת אסולין נגד הרש"פ וארגון אש"ף, בעקבות חשיפת תשלומי השכר החודשיים למחבלים הכלואים – הוכרע כי על הרשות לפצות את המשפחה בסכום של 583,598 ש"ח. סכום צנוע זה מתבקש לאחר שנחשף כי הרשות משקיעה כמיליון וחצי ש"ח במשכורות המרצחים.

עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו, המייצג את משפחת אסולין, מסר: "מאחורי המציאות הביטחונית הקשה במדינת ישאל נמצאים אנשים ומשפחות, ושורת הצדק מחייבת כי כאשר מאות אלפי שקלים משולמים כמשכורות למחבלים בעקבות רצח יקיריהם, כי אז אלו יופנו לכיסוי הנזקים שנפסקו להם ולא לרווחת הרוצחים הכלואים בארץ.

מכאן מחויבת הפעילות בכל האמצעים הקיימים כדי לעקל את הכספים ולהעביר אותם למשפחות. בנוסף, המטרה העיקרית בהוצאת צו העיקול על כספי הקנטינות היא צמצום הרווחה הבלתי נסבלת של הטרוריסטים בבתי הכלא בישראל".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]