אברך הותקף ע"י ערבי ללא כל סיבה, סמוך לעיר העתיקה בירושלים - 0404
אברך הותקף ע ארגון חוננו

אברך הותקף ע"י ערבי ללא כל סיבה, סמוך לעיר העתיקה בירושלים

אברך חרדי כבן 28 הותקף לאחרונה סמוך לחניון גבעתי בירושלים, בעת שהמתין להסעה בסיום לימודיו בכולל. הערבי התוקף, יחד עם אדם נוסף – חסמו את הכביש, קיללו, צעקו והיכו בפניו של האברך בחוזקה לעין כל.

אזרחים שנכחו ברחוב התקשרו למשטרה, בעוד שחברו של התוקף נכנס לרכב ונסע מהצומת. האברך הגיש תלונה במשטרה ולעזרתו הגיעו העדים שראו את התקיפה, וכן הוגשו למשטרה תמונות התוקף כפי שצולמו בזירת האירוע.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את האברך, שלח מכתב בנושא למפקד מרחב שלם בירושלים. כך הדגיש במכתבו: "הכאתו של מרשי נעשתה ללא כל סיבה נראית לעין, מלבד היות מרשי בעל חזות יהודית. כתוצאה מהמכה מרשי סבל מכאבים בראשו וסחרחורות במשך כמה ימים. יש להתייחס לאירוע הגזעני בכל החומרה ולבצע חקירה ממצה, כולל איסוף תיעוד ממצלמות האבטחה במקום".

עו"ד בלייכר מארגון חוננו הוסיף: "תקיפת יהודים משפילה ברחובה של עיר הפכה לצערנו לתופעה רווחת, תופעה שיש למגר בכל הכוח. בשלב הראשון על המשטרה לא להרפות עד לכידת המפגעים האנטישמים, ובשלב השני על רשויות התביעה לפעול להחמרת הענישה כלפי אותם פושעים. אנחנו בארגון חוננו נעשה מאמץ ללחוץ על הרשויות בעניין זה עד להרשעת התוקפים והגשת תביעות אזרחיות כנגדם".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]