השר סמוטריץ' על קמפיין הגיוסים של ימינה: "מוכיח שהציונות הדתית מובילה את ישראל קדימה" - 0404
צילום: דוברות מפלגת ימינה

השר סמוטריץ' על קמפיין הגיוסים של ימינה: "מוכיח שהציונות הדתית מובילה את ישראל קדימה"

בימים האחרונים נחשף קמפיין גיוס ההמונים הגדול של מפלגת 'ימינה', שמטרתו הבאת אלפי פעילים להתנדבות ביום הבחירות. בתוך שלושה ימים, למעלה מ-800 פעילי שטח מרכזיים התגייסו לפרויקט.

ב'ימינה' מיפו את קבוצות השייכות השונות של הציונות הדתית כמו בוגרי ישיבות, קהילות וישובים ומינו לכל קבוצה כזאת מנהל שטח שפעל לגיוס השגרירים. מנהלי הקמפיין לא ויתרו גם לשרים, חברי הכנסת והמתמודדים ברשימה שקיבלו יעד אישי לגיוס שגרירים.

על אף העמידה המרשימה ביעדים, במפלגה לא מתכוונים לעצור ואף מתכננים להמשיך ל"יעד בונוס" ולמקסם את גיוס השגרירים, מה שיגדיל את כמות הפעילים ביום הבחירות.

דוברות מפלגת ימינה

הערב יקיימו ב'ימינה' כנס גדול בכפר המכביה אליו יגיעו מאות השגרירים שנרשמו. מעבר לנאומים של הנהגת ימינה, אל התכנים שיוצגו הערב נחשפו רק מעטים בימינה וצוות קמפיין יעודי הוקם לטובת הפרויקט.

יו"ר האיחוד הלאומי, שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' אשר אמון על הפרויקט: "אל מול המתקפות הציניות של רבים שרואים בציונות הדתית מאגר קולות או לחילופין הזדמנות לייצר הון פוליטי משנאה.

הציונות הדתית מדברת אחרת. אנחנו מובילים את מדינת ישראל קדימה בשמחה ובנחת אך מבלי להתבייש ומבלי להרכין ראש על מה שאנחנו, על התורה והדרך שלנו. ההתגייסות המופלאה של מאות השגרירים היא ההוכחה הניצחת לכך שהציונות הדתית יודעת שיש לה בית אחד. ימינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]