שר החינוך בפגישתו עם המורה שהותקף: "ננקטו צעדים משמעותיים לשיפור מעמד המורה בישראל" - 0404
שר החינוך בפגישתו עם המורה שהותקף: תקשורת שר החינוך

שר החינוך בפגישתו עם המורה שהותקף: "ננקטו צעדים משמעותיים לשיפור מעמד המורה בישראל"

שר החינוך רפי פרץ נפגש הבוקר (שלישי) עם המורה שי שמש, שהותקף בשבוע שעבר על ידי תלמיד, והדגיש כי בעקבות זאת ננקטו צעדים משמעתיים לשיפור מעמד המורה בישראל.

השר אמר לשי: "אני רוצה להביע את הערכתי להחלטה שלך, לאחר שירות כמג"ד בצה"ל, להחליט לבוא למערכה של "טובים לחינוך" – אני רואה בזה ברכה לחינוך בישראל. שמעתי בצער גדול על האלימות שהופעלה כלפיך מצד תלמיד בבית הספר. אני שמח שננקטו צעדים משמעתיים כלפיו וגם צעדים חינוכיים, במפגש שלך איתו בו הוא מביע את צערו ואת נכונותו להתחיל תהליך אחר וחדש.

על אף הפגיעה בך, אני מחזק את ידיך להמשיך במערכה, עוד נכונו לך תפקידים רבים במערכת. אני רואה את היכולות שלך ואני מצר על מה שהיה, מחזק אותך וסמוך ובטוח שנראה אותך צומח במעלה הדרך של החינוך בישראל".

השר ניצל את ההזדמנות במפגש להעביר מסר לכלל המורים בישראל: "אני רוצה לומר לכל המורים, אנחנו נדאג למעמד המורה. נדאג שהמעמד הזה יהיה הכי איתן שיש. המורים זהו הון עצום של מדינת ישראל ותרומתם לא תסולא בפז לבניית החינוך בישראל".

שי הודה לשר החינוך פרץ על המפגש ואמר: "תודה רבה לשר, הרב והמפקד. אנחנו מבינים את המסר מתוך האירוע הזה, גם אני ברמה האישית, וגם בתוך בית הספר. אנחנו רק נצא מזה חזקים מהמקרה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]