צפו בבריחת גנץ וכחול לבן מהמליאה | בנט: "אדריכלי הכישלון מול מנהרות הטרור, לא הצליחו לעצור 4,594 רקטות על תושבי העוטף" - 0404
צילום: דוברות הכנסת

צפו בבריחת גנץ וכחול לבן מהמליאה | בנט: "אדריכלי הכישלון מול מנהרות הטרור, לא הצליחו לעצור 4,594 רקטות על תושבי העוטף"

שר הביטחון נפתלי בנט נשא את דבריו היום (שני) במליאת הכנסת בזמן קיומו של דיון בעניין הטרור המתגבר מעזה, כאשר ראה לנגד עיניו כיצד ח"כ בני גנץ ממפלגת כחול לבן עוזב את האולם.

בדבריו אמר בנט: "תגלו מינימום אומץ. עומדים פה שני אנשים ובורחים מהמליאה, האנשים שהיו אדריכלי הכישלון מול מנהרות הטרור מעזה לישראל והפעם בורחים. כמה קל" קרא לראשי כחול לבן, הרמטכ"לים גנץ, גבי אשכנזי ובוגי יעלון. "50 יום לא ידעתם לטפל במנהרות אז אתם תטפלו בבלונים? לא ייאמן.

האנשים שלא הצליחו לעצור 4,594 רקטות על תושבי עוטף עזה מעזים להטיף לי איך לטפל בבלונים? כשאני נלחמתי נגדכם, בוגי וגנץ שהיססו וגמגמו והיו נבוכים ולא ידעו מה לעשות, אז הם ברחו ואני טיפלתי. אתם תמשיכו להסס ולצעוק. אני רוצה לתת נתונים. מה היה וגם נטפל. עשרה שבועות בתפקיד אחרי 20 שנה של כישלונות שלכם ושל אחרים נטפל גם בזה. קצת ענווה".

על כך הוסיפה שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד: "בני גנץ ברח היום מהמליאה, פשוט ככה. לא הייתה לו שום יכולת להתעמת עם שר הביטחון בדיון שהם בעצמם זימנו. זו גם זילות של הכנסת וגם מראה שפשוט אין להם שום יכולת להיכנס לוויכוח ענייני.
שר הביטחון עמד שם מעל דוכן הכנסת, דיבר, גם על הדרום גם על העובדה שבני גנץ ובוגי יעלון שהם ברחו. הוא סיפר והזכיר כיצד הם כשלו בטיפול במנהרות בזמן צוק איתן, כשלו בניהול המבצע שארך 50 יום. אני מקווה שהציבור בישראל יבין שאנחנו נמצאים בבחירות מאד מאד קריטיות ומי שרוצה ימין, ימין אמיתי, ימין שלא מפחד, ימין שמכיל ריבונות – זה רק ימינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]