עוצמה יהודית על אישור התמודדות יזבק: "שופטי בג"צ לא יכולים להסתכל בעיניים של משפחות הנרצחים" - 0404
צילום: דוברות עוצמה יהודית

עוצמה יהודית על אישור התמודדות יזבק: "שופטי בג"צ לא יכולים להסתכל בעיניים של משפחות הנרצחים"

במפלגת "עוצמה יהודית" תקפו בחריפות את בית המשפט העליון בעקבות החלטתו שפורסמה הערב (ראשון) לאשר את התמודדותה של היבא יזבק לכנסת. כזכור, בעוצמה יהודית שכרו צוות תחקירנים מיוחד, שהביא עשרות ראיות המעידות על תמיכתה של יזבק בטרור ובמחבלים.

ממפלגת "עוצמה יהודית" נמסר: "בג"צ שוב חוצה קו אדום ובאמצעות פלפול משפטי עלוב הכשיר מעריצה של רוצחי ילדים יהודים. שופטי בג"צ לא יכולים להסתכל בעיניהם של בני משפחת הרן – הם למעשה הביעו הכשר למי שמהללת את רוצחי יקיריהם.

צריך לפקוח את העיניים ולהבין לאיזה שפל בג"צ ירד: ד"ר מיכאל בן ארי, ציוני אוהב ישראל, שילדיו משרתים ביחידות קרביות בצה"ל – פסול, ואילו הנציגה של סמיר קונטאר ודלאל מוגרבי כשרה. כשנציגי עוצמה יהודית יישבו בבית המחוקקים, בג"צ ישוב לגודלו הטבעי.

בערב זה ליבי עם המשפחות השכולות אשר נאלצות לראות איך חברת כנסת, שמהללת את רוצחי ילדיהן, מקבלת הכשר מבית המשפט העליון לרוץ לכנסת. אני כואב את כאבן.

אין ספק, שמדובר ביום שחור לבית המשפט העליון, לשלטון החוק ולאזרחי ישראל בכלל.
אני מבטיח לכן משפחות יקרות, שבכנסת הקרובה אפעל על מנת שהעלבון הזה לא ישוב על עצמו גם בבחירות הבאות, ושמהללת השהידים הזו, לא תוכל להיבחר לכנסת ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]