נתניהו בכנס הליכוד בהרצליה: "בני גנץ חמוד אבל הוא לא מנהיג" - 0404
נתניהו בכנס הליכוד בהרצליה:

נתניהו בכנס הליכוד בהרצליה: "בני גנץ חמוד אבל הוא לא מנהיג"

ראש הממשלה נתניהו נשא דברים הערב (רביעי) בכנס הליכוד שנערך בהרצליה. 

נתניהו: "לבני גנץ יש זכויות, היה רמטכ"ל. גם אהוד ברק היה רמטכ"ל. ראיתם איזה ראש ממשלה הוא היה? קשה להיות ראש ממשלת ישראל. זה קודם כל לדעת להגיד "לא". צריך לעמוד בלחצים קשים מבית ומחוץ, ובלי טלפרומפטר. בני גנץ חמוד אבל הוא לא מנהיג.

הבאנו את תוכנית המאה. נקבל הכרה אמריקנית בריבונות ישראל בבקעת הירדן ובכל היישובים ביהודה ושומרון. זה הישג אדיר. עבדתי על זה שנים. זה מהפך היסטורי. אף אחד לא יעקור אותנו מארצנו. אף לא אדם אחד. אנחנו עושים שלום מתוך עוצמה ויש התקרבות גדולה בין ישראל לבין מדינות בעולם הערבי, הלוואי ויכולתי לספר לכם. אני מקדיש את חיי להביא את ישראל לעוצמה כזאת שתבטיח את קיומנו לעד.

בני גנץ אמר שהוא מוכן לקבל את תוכנית המאה רק בהסכמה בינלאומית. עם מי? האיחוד האירופי כבר הודיע שמתנגד. האו"ם? בהסכמה של אבו מאזן? שאבו מאזן יסכים לדין יצהר כדין איתמר וכדין תל אביב? אולי הוא מתכוון להסכמה של עופר שלח, יעל גרמן? לא ברור מה יותר קשה, להשיג הסכמה מאבו מאזן או מגרמן.

אבל נניח שכולם מסכימים. גנץ עדיין צריך הסכמה של אחמד טיבי ואיימן עודה, כי אין לו ממשלה בלעדיהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]