פעוט חולץ מרכב שננעל בשגגה לעיני אמו בת"א - האם: "לא מנסה לחשוב על מה היה יכול לקרות" - 0404
פעוט חולץ מרכב שננעל בשגגה לעיני אמו בת ידידים סיוע בדרכים

פעוט חולץ מרכב שננעל בשגגה לעיני אמו בת"א – האם: "לא מנסה לחשוב על מה היה יכול לקרות"

פעוט שננעל ברכב בשגגה לעיני אמו חולץ הבוקר (רביעי) בהצלחה ברחוב ה' באייר בתל אביב.

מנהל סניף ת"א, וכונני צוות צפון ת"א של ארגון 'ידידים סיוע בדרכים' נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם הם פתחו את הרכב וחילצו את הפעוט בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

מנהל הסניף יונתן בישינסקי סיפר: "קיבלתי את הקריאה ויצאתי מיד לכתובת. בדרך יצרתי קשר עם האמא, הרגעתי אותה ועדכנתי אותה שאנחנו מספר כוננים בדרך. כשהגעתי לרכב הנעול שרון ואורי היו במקום והתחילו בפעולות הפתיחה. לאחר מכן הגיעו כוחות נוספים של משטרה, כיבוי ורפואת חירום והם המתינו שנבצע פתיחה נקייה של הרכב.

הפתיחה דרשה מעט מאמץ בגלל סוג נעילת הרכב אבל בעבודה משותפת צלחנו את המשימה, פתחנו את הרכב והוצאנו את הילד לידי אמו הנרגשת".

אם הפעוט הוסיפה: "זה קרה ממש ברגע אחד. הדלת נסגרה לשניה והרכב ננעל כשהקטן שלי נעול בפנים. האמת שמאוד נלחצתי מהסיטואציה. עוברים ושבים צלצלו לידידים וממש אחרי דקה צלצל אליי יונתן היקר, הרגיע אותי ועדכן שהם בדרך. הם באו במהירות ובעבודת צוות יעילה פתחו את הרכב. אין לי מספיק מילים להודות ליונתן, לאורי ולשרון, ובכלל לכל הארגון הזה.

תודה לא מספיקה במקרה הזה. הדרך הרגועה והביטחון שהם השרו עלינו בכל הסיטואציה היו כל כך מהותיים. מזל ענק שיש אנשים טובים כמוכם בעולם. לא מנסה לחשוב על מה היה יכול לקרות לולא זה. מההתחלה ידעתי שיהיה בסדר בזכותכם".

ידידים סיוע בדרכים

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]