ארגון 'עד כאן': "האגודה לזכויות האזרח תומכת באנרכיסט פולק - ומה עם זכויות החיילים שתקף?" - 0404
ארגון 'עד כאן': עד כאן

ארגון 'עד כאן': "האגודה לזכויות האזרח תומכת באנרכיסט פולק – ומה עם זכויות החיילים שתקף?"

בארגון 'עד כאן' מגיבים הבוקר (רביעי) להודעת 'האגודה לזכויות האזרח' על הצטרפותם לבקשת עיכוב ההליכים בקובלנה הפלילית שהוגשה נגד פעילי 'אנרכיסטים נגד גדרות', המשתתפים בהפגנות אלימות בהם נפצעו חיילי צה"ל.

עו"ד צור פלק, מנהל המחלקה המשפטית של 'עד כאן', תקף את הודעת 'האגודה': "משעשע לראות שעל אף שאנשי 'האגודה לזכויות האזרח' כלל לא קראו את כתב הקובלנה המלא, ולפי צורת התבטאותם בהודעה גם לא עיינו בתשובותינו לטענות המקדמיות של עו"ד לסקי בבית המשפט, הם תופסים צד ובאופן מפתיע או לא מפתיע תומכים באנשים המואשמים בתקיפת חיילי צה"ל מידי יום שישי".

עוד הוסיף עו"ד פלק: "מפליא שאגודה המתיימרת לדאוג לאזרחים ולזכויותיהם מתעלמת מזכויות האזרחים שפולק קרא לזרוק עליהם בקבוקי תבערה. ארגון 'עד כאן' שמח לעמוד לצד החיילים המגנים בגופם על מדינת ישראל, ולא בצד שתוקף אותם".

נזכיר כי האנרכיסט יונתן פולק עצור מזה כחודש לאחר שלא התייצב לדיונים בקובלנה המדוברת שהגישו נגדו ארגון 'עד כאן' יחד עם חיילים שנפצעו בהפגנות האלימות. פולק פרסם מאמר בעיתון 'הארץ' בו קרא להצטרף למאבק הפלסטיני ולהפר את החוק תוך הסתה לאלימות: "עלינו לחצות את הקווים ולהפר את החוק, עלינו להצטרף אל ילדי האבנים ובקבוקי התבערה. עלינו לצעוד בעקבותיהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]