ראש מועצת שומרון באוהל הריבונות: "נמאס להיות הברווזון המכוער של ממשלת הימין - רה"מ תאהב אותנו כמו שאנחנו אותך" - 0404
צילום: רועי חדי

ראש מועצת שומרון באוהל הריבונות: "נמאס להיות הברווזון המכוער של ממשלת הימין – רה"מ תאהב אותנו כמו שאנחנו אותך"

ראש מועצת שומרון יוסי דגן קרא הבוקר (שלישי) באוהל המחאה בירושלים לרה"מ להיענות לבקשות מימוש הריבונות.

בדבריו אמר דגן כי מדובר בדרישה מיידית לריבונות: "אנחנו מייצגים חצי מליון אזרחי מדינת ישראל, ואנחנו מאוחדים כאיש אחד בלב אחד. יש כאן הזדמנות של פעם ב-50 שנה לסיים את המצב שבו חצי מליון אזרחי מדינת ישראל, שהם סוג ב' במדינה הזו נמצאים עדיין תחת שלטון צבאי – יש כאן הזדמנות שעלולה להיות מפוספסת.

אדוני ראש הממשלה, אנחנו אזרחי מדינת ישראל בחרנו בבחירות דמוקרטיות בך. בנימין נתניהו. לא בחרנו בדונאלד טראמפ, ואפילו לא בגראד קושניר. מאמינים בך, ומצפים ממך לקחת מנהיגות ולהחיל ריבונות עם או בלי הסכמת ממשלת ארה"ב.

ומכיוון שאנחנו עוסקים בארה"ב, אם יורשה לצטט מ'ילבסטר סטאלון ב'רמבו 2': "מה אני רוצה? אני רוצה שהמדינה תאהב אותי כמו שאני אוהב אותה". אדוני ראש הממשלה מה אנחנו רוצים? אנחנו רוצים שתאהב אותנו כמו שאנחנו אוהבים אותך.

נמאס לנו להיות הברוזון המכוער של ממשלת הימין. ואנחנו מצפים ממך להודיע לחברינו בארה"ב אנחנו השבוע מחילים ריבונות על כלל מרחבי ההתיישבות ביהודה שומרון ובקעת הירדן על כולם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]