מנכ"ל 'עד כאן' על הקרן החדשה: "הביעה תמיכה באנרכיסט יונתן פולק - אלה "זכויות האדם" שלה" - 0404
מנכ עד כאן

מנכ"ל 'עד כאן' על הקרן החדשה: "הביעה תמיכה באנרכיסט יונתן פולק – אלה "זכויות האדם" שלה"

מנכ"ל ארגון 'עד כאן' גלעד אך הגיב הערב (שני) לפוסט שפרסמה 'הקרן החדשה לישראל' בדף הפייסבוק של הקרן, בו תמכה וקראה עו"ד טליה ששון לשחרורו של האנרכיטס יונתן פולק אשר נמצא במעצר.

בתגובתו אמר אך: "פרסום פוסט תמיכה באנרכיסט יונתן פולק, אשר שותף במשך שנים בתקיפת חיילי צה"ל באבנים ובבקבוקי תבערה, ואשר רק לאחרונה הסית במאמר באתר הארץ וקרא "להצטרף אל ילדי האבנים ובקבוקי התבערה", הוא יריקה בפנים של כל אזרחי ישראל.

חיילי צה"ל הם הילדים של כולנו וארגון שמגבה את התומכים בתקיפה ובפציעת החיילים הוא שותף לפשע.

צריך לזכור שפולק יושב כיום במעצר, כיוון שהוא אינו מכיר בסמכותו של בימ"ש הישראלי להעמידו לדין. הקובלנה שבה פולק עומד לדין הוגשה בידי עד כאן יחד עם חיילים אשר חלקם נפגעו מאירועי אלימות באיו"ש, עמידתה של ששון לצד התומכים בתקיפת החיילים היא הוכחה נוספת כי הקרן החדשה היא ארגון קיצוני, מסוכן ואנטי ישראלי שיש להוקיעו בכל דרך.

בפוסט מכנה עו"ד טליה ששון, אשר מכהנת כיו"ר המועצה הציבורית של הקרן החדשה לישראל, את פולק כפעיל זכויות אדם וסרבן מצפון. בעניין זה מבקש אך להזכיר "יש לזכור כי פולק מוביל מזה שנים הפגנות אלימות באיו"ש אשר עד היום הביאו לפציעתם של כ-150 חיילים – זה זכויות האדם של הקרן החדשה."

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]