בן גביר נגד בנט: "חייל כמעט עולה באש מבקבוק תבערה - ממליץ לשר להקשיב לעצותיו מהעבר" - 0404
בן גביר נגד בנט: עו"ד איתמר בן גביר

בן גביר נגד בנט: "חייל כמעט עולה באש מבקבוק תבערה – ממליץ לשר להקשיב לעצותיו מהעבר"

ראש רשימת "עוצמה יהודית", עו"ד איתמר בן גביר הביע הערב (ראשון) את זעמו בתגובה לאירוע בחברון בו חייל עלה בלהבות, ואמר כי השר בנט מפקיר את החיילים בשטח.

מעוצמה יהודית נמסר: "במפלגת עוצמה יהודית, רואים בחומרה את העובדה שחייל צה"ל כמעט עולה באש, מבקבוק תבערה, שמושלך לעברו ואין שום תגובה מצד מערכת הביטחון. נפתלי בנט ומשרד הביטחון מפקירים את חיילי צה"ל ומתווים מדיניות של החלת הטרור.

גם בעזה וגם בשטחי יהודה ושמרון, אם נפתלי בנט לא יתעשת מהר ויתחיל להתייחס יותר ברצינות לתפקיד שלו, בדיוק כפי שדיבר בזמן שהוא לא כיהן בתפקיד, זה עלול לעלות חלילה בחיי חיילים או אזרחים.

כתושב חברון, אני מכיר את החיילים הנהדרים שמשרתים אצלנו באזור וביום זה אני מבקש לחזק את ידם. החיילים האלו מקריבים את נפשם יום-יום, שעה-שעה, למען מדינת ישראל, בכל מזג אוויר ובכל תקופה במהלך השנה. הם ניצבים בגבורה ושומרים על תושבי חברון וקריית ארבע ועל תושבי הארץ כולה. לא מגיע להם, ולא לשום חייל צה"ל, היחס המחפיר שהם מקבלים מהמערכת הביטחונית.

אני ממליץ לשר הביטחון בנט להקשיב לעצות הטובות של בנט הפוליטיקאי מלפני שנה ויותר, כשלא היה בתפקיד. אולי כעת הוא שכח מה אמר אז שיש לעשות כדי לחזק את ההרתעה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]