תושב אשדוד רץ במסלול שיצר את השם ״ביבי״ - 0404
תושב אשדוד רץ במסלול שיצר את השם ״ביבי״

תושב אשדוד רץ במסלול שיצר את השם ״ביבי״

אלברט תורג׳מן רץ במסלול שיצר את השם ״ביבי״.

תורג׳מן כתב:

רק רציתי להגיד תודה !!!❤️??

הייתי חייב להביע את מה שבתוכי זמן רב ודווקא עכשיו, אז רצתי ?‍♂️היום ברחובות העיר אשדוד סה"כ 15 ק"מ במסלול שיצר את שמו של ראש ממשלתנו האחד "ביבי".. וזאת כהוקרה והערכה על תרומתו לעם ולמדינת ישראל.??

יש לנו עם אחד.
יש לנו מדינה אחת.
יש לנו ראש ממשלה אחד.
יש לנו נשיא אחד.
יש לנו צבא אחד.
יש לנו משטרה אחת.
יש לנו שירות בטחון אחד.
יש לנו בית משפט אחד.
ואם האחד מאלה לא יהיה, אז, מדינתנו לא תוכל להתקיים.

השתדלתי ואני משתדל לא להיכנס לנושאים הפוליטיים, אך מיום ליום אני רואה כמה שנאה קיימת בעם הזה ומתחזקת יותר בזמן האחרון ובעיקר לראש הממשלה האחד הזה.

אין אדם מושלם אפילו ראש הממשלה הזה וכולנו עשינו טעויות בדרכינו. למרות שאחרים יגידו אחרת, אני מנסה בכל זאת למצוא פגמים אצל ראש הממשלה הזה ואני לא מוצא כי אני רואה את הטוב שהוא עושה למדינתנו האחת.. ואת הדברים הגדולים לטווח הארוך שילדינו ונכדינו ייהנו מהם. אני גם לא מוצא מישהו אחר שמתקרב ליכולותיו הגבוהות והבלעדיות.

בתוכנו ומסביבנו יושבים וממתינים כאלה, שרק מחכים לעיתוי מתי לטרוף את המדינה האחת הזו, מחכים מתי להרוס כל חלקה טובה במדינה האחת הזו ומייחלים לקחת את מה שבנינו במשך דורות.

אני רואה את החכמה, העוצמות והחוזקות הקיימות באיש הזה ואין ספק שהוא אחד בדורו. מצד אחד הוא סופג מהתקשורת ומתנגדיו, ומצד שני הוא מתמודד כמו אריה מול כל מבקשי רעתו במדינה האחת הזאת וכנגד מבקשי רעתנו בעולם ובעיקר כנגד צירי הרשע המייחלים להיעלמות המדינה האחת הזאת.

אני כותב דברים אלו מהלב ואני יכול לומר בגאווה כאחד שעבר משהו בחייו, עליתי ארצה ממרוקו בגיל 3, התמודדתי עם משפחתי בקשיי הקליטה ושמעולם לא קיטרה או התלוננה, שרתתי את המדינה 40 שנים במסירות ובאהבה גדולה, גידלתי משפחה לתפארת, אוהב וחבר של רבים מכלל המגזרים והדעות ויודע להעריך ולהוקיר את החלוצים ואת מקימי המדינה האחת וגם את בעלי הדעות השונות.

אני לא מתיימר להיות פרשן אבל אני יודע להבין ולו במעט מהלכים צבאיים וגם מדיניים הנעשים או לא נעשים ע"י ראשי המדינה האחת הזו.

כואב לי מאוד על מה שעושים לראש הממשלה האחד הזה… עושים כל דבר אפשרי ולא בוחלים בכלום כדי להפיל את ראש הממשלה האחד הזה…וגם דברים גדולים שהוא עושה מפחיתים בערכו ולא יודעים לפרגן, אסור לנו להיות כפויי טובה ולא לראות את תרומתו הגדולה של ראש הממשלה הזה להמשך קיומה של מדינתנו האחת הזו.

כולי תקווה שלא נצטער יום אחד על כך שהיה לנו ראש ממשלה אחד שנלחם מול עולם שלם מבפנים ומבחוץ, אך, לצערי זה עלול להיות מאוחר מידי ולא תהיה לנו אפשרות חזרה וארץ אחרת.

אני יודע שחלק יאהבו וחלק פחות וכל אחד רשאי להביע את דעתו וזוהי דעתי.

אני מאחל לכל עם ישראל להתאחד מחדש, לאהוב אחד את השני, לדעת לכבד את האחר ולשמור על המדינה האחת הזו.

יש לנו ארץ נהדרת ואין לנו ארץ אחרת…
מכל ה-❤️
אלברט תורג'מן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]