מועצת שומרון בקמפיין בישראל ובארה"ב לריבונות מיידית. דגן: "אי החלת ריבונות השבוע - פספוס היסטורי שיביא למפלת הימין" - 0404
צילום: מועצה אזורית שומרון

מועצת שומרון בקמפיין בישראל ובארה"ב לריבונות מיידית. דגן: "אי החלת ריבונות השבוע – פספוס היסטורי שיביא למפלת הימין"

המאבק על החלת הריבונות עולה מדרגה. מועצה אזורית שומרון פותחת הערב (מוצ״ש) בקמפיין בארץ ובחו"ל בכדי להביא להחלת ריבונות כבר השבוע כפי שהבטיח מראש ראש הממשלה, וזאת מבלי לכלול בתוכה החלטה על הקמת מדינה פלסטינית.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: ״תוכנית המאה שהציג נשיא ארה"ב היא תוכנית שיש בה מרכיבים טובים ואסטרטגים עבור מדינת ישראל לצד מרכיבים אחרים בעייתיים. בסופו של יום, הימין מצפה להחלת ריבונות כבר השבוע. כל דחייה מסוכנת ועלולה להפיל את המהלך, ולהביא לבכייה לדורות, ובנוסף עלולה להביא למפל מחנה הימים בבחירןת. מחיקת הבשורה של המחנה הלאומי וראש הממשלה בראשו עלולה לפגוע בסיכוייו לנצח את הבחירות".

הקמפיין אותו מתחילה הערב מועצה אזורית שומרון יפעל בשני מישורים, האחד בארץ בקמפיין פרסומי בכלי תקשורת בארץ, בעצומות ואם יהיה צורך גם בהפגנות. השני, בארה"ב, שם יפעלו מול הציבור האוונגליסטי המהווה את בסיס התמיכה של טראמפ ומתנגד להקמת מדינה פלסטינית בארץ הקודש כהגדרתם. שם יקיימו שיחות בנושא עם מנהיגים אוונגליסטים המקורבים לטראמפ, וכן פרסום באתרי התקשורת האוונגליסטים ורפובליקניים של הימין בארה"ב.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]