איך יכולים רמטכ״לים לשעבר להביט על דגל מדינה מטונף ומלוכלך ולאשר פרסום שלו? | בועז גולן בז לראשי כחול-לבן - 0404
איך יכולים רמטכ״לים לשעבר להביט על דגל מדינה מטונף ומלוכלך ולאשר פרסום שלו? | בועז גולן בז לראשי כחול-לבן

איך יכולים רמטכ״לים לשעבר להביט על דגל מדינה מטונף ומלוכלך ולאשר פרסום שלו? | בועז גולן בז לראשי כחול-לבן

עזבו רגע את העבירה על החוק שביצעה מפלגת כחול-לבן לאחר שביזתה את דגל ישראל במודעות נגד חובשי הכיפות הסרוגות, בעת שלכלכה את דגל המדינה בגרפיקה בצבע חרדל, אני מנסה דווקא להכנס לראש של הגנרלים האלה ולהבין מה בדיוק יש להם בתוכו.

אז כן, רמטכ״לי צה״ל בעבר – בני גנץ, משה יעלון וגבי אשכנזי מכירים היטב את דגל המדינה. הם מכירים חיילים שנפלו למען הדגל הזה, ארונות קבורה שהדגל עטף אותם בדרכם האחרונה של הלוחמים.

אני מנסה להבין כיצד כאלה המגדירים עצמם כאוהבי ישראל, יכלו לאשר מודעות פרסום המבזות את אותו הדגל? כיצד הם הרשו לעצמם לקחת את דגל ישראל, לטנף אותו, ללכלכך אותו ולהפיץ ברבים?

כיצד יכלו אותם גנרלים לפגוע במשפחות השכול הרבות? כיצד הם יכולים להביט בעיני ההורים השכולים כשהם מטנפים את הדגל שלמענו נפלו ילדיהם היקרים?

אי אפשר להבין את השנאה הזאת של אנשי כחול-לבן, הגורמת להם לעיוורון מלא ולפעולות מטונפות ומסוכנות.

בני גנץ, משה יעלון, גבי אשכנזי ויאיר לפיד ביזו את המשפחות השכולות, ביזו את מדינת ישראל ואת דגל ישראל וזאת למען צרכים אישיים וכסא בכנסת ישראל. תתביישו לכם. כאזרח, כלוחם בעבר – אני בז לכם ומתבייש בכם!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com