הנשיא פוטין אישר את בקשת החנינה של נעמה יששכר. אמה של נעמה: "רק רוצה לחבק אותה" - 0404
הנשיא פוטין אישר את בקשת החנינה של נעמה יששכר. אמה של נעמה: באדיבות המשפחה

הנשיא פוטין אישר את בקשת החנינה של נעמה יששכר. אמה של נעמה: "רק רוצה לחבק אותה"

לאחר מאמצים רבים של גורמים בישראל ובהם ראש הממשלה בנימין נתניהו, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין אישר הערב (רביעי), את בקשת החנינה שהגישה נעמה יששכר. נעמה, שישבה בכלא הרוסי במשך 293 ימים, צפויה להשתחרר מהכלא הרוסי באופן מיידי ולשוב לארצנו כבר מחר. 

אמה של נעמה, יפה, הגיבה לפרסום אישור החנינה ואמרה בהתרגשות: "זה רגע שחיכיתי לו כמעט שנה.עברתי מסע ארוך שאני לא מאחלת לאף אחד לעבור, כרגע כל מה שאני רוצה זה לחבק את הבת שלי נעמה. אני מודה מקרב לב לראש הממשלה בנימין נתניהו על הנחישות המדינית והמאמצים הכבירים מול הממשל הרוסי".

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "מודה לידידי הנשיא פוטין על מתן החנינה לנעמה יששכר. אני מצפה לפגישתנו מחר בה נשוחח על עסקת המאה ועל ההתפתחויות האחרונות באזור".

שר החוץ ישראל כ"ץ: "אני כמו כל תושבי ישראל שמחים בשמחתה של האם יפה ומשפחת יששכר על שובה של נעמה הביתה. אני מברך את רה"מ בנימין נתניהו על פעילותו הנמרצת למען השבת נעמה תוך ניצול קשריו ההדוקים עם נשיא רוסיה פוטין והיחסים הטובים בין המדינות.

בפגישותי עם שר החוץ הרוסי לברוב העליתי את נושא שחרורה של נעמה ושיפור תנאיה עד לשחרור. אני רוצה להודות לעובדי משרד החוץ על קיום הקשר ההדוק עם נעמה ומשפחתה לאורך כל התקופה ועזרתם למאמץ לשחרורה".

השרה גילה גמליאל: "נעמה חוזרת הביתה! תודה גדולה לנשיא פוטין על המחווה. שמחה על כך שהמאמצים המשותפים עם ראש הממשלה נתניהו, עם סגן שר החוץ הרוסי בוגדנוב, עם הרב לאזאר וראש המל"ל בן שבת השתלמו. יפה היקרה והאמיצה, תעצומות נפשך נגעו לליבי. שולחת חיבוק גדול ומתרגשת יחד איתך ועם כל עם ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]