ראש מועצת שומרון: "לא ניתן להקים מדינת טרור ולהקפיא או לבודד יישובים" - 0404
ראש מועצת שומרון: מועצה אזורית שומרון

ראש מועצת שומרון: "לא ניתן להקים מדינת טרור ולהקפיא או לבודד יישובים"

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הגיב לתוכנית המאה שפרסם נשיא ארצות הברית טראמפ ואמר כי התוכנית אומנם נותנת רוח גבית להחלת הריבונות על ההתיישבות אך היא טומנת בחובה גם סכנה גדולה.

דגן: "התוכנית שנחשפה, טומנת בחובה פוטנציאל להזדמנות הסטורית אולם גם סכנה הממשלה צריכה להחיל מיידית כבר ביום ראשון ריבונות ולא דברים שמסכנים את קיומה של המדינה. תכנית המאה שלנו היא מליון יהודים ביו"ש. צריך להודות לנשיא ארה"ב על עמידתו לצד ישראל ועל שינוי החשיבה ומתן רוח גבית להתיישבות.

אני מחזק את ראש הממשלה על החלטתו להחלת ריבונות וחיזוק ההתישבות. וקורא שלא להקים מדינת טרור. לא תקום מדינת טרור בלב ישראל. אנחנו מוכנים לחתוך את היד ושלא תקום מדינת טרור בלב הארץ הציבור בישראל נחוש. יש להחיל את הריבונות כבר ביום ראשון הקרוב בישיבת ממשלה. הציבור יתן גב להמשך בניה ונגד בידוד ישובים. אנחנו בתקופת מבחן האם נלך על ריבונות או על דברים שיחלישו את ישראל. אני קורא לראש הממשלה לעמוד איתן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com