ראש מועצת שומרון בסבב פגישות עם בכירים בממשל האמריקני: "מדינה פלסטינית תסכן את ישראל" - 0404
ראש מועצת שומרון בסבב פגישות עם בכירים בממשל האמריקני: מועצה אזורית שומרון

ראש מועצת שומרון בסבב פגישות עם בכירים בממשל האמריקני: "מדינה פלסטינית תסכן את ישראל"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן נמצא בסבב פגישות חירום, אתמול והיום עם סנאטורים, חברי קונגרס ומנהיגים אוונגליסטים, זאת בכדי להציב בפניהם את הקווים האדומים של ההתיישבות בפני תוכנית המאה.

דגן אמר לסנאטורים ולחברי הקונגרס: "מדינה פלסטינית עלולה לסכן את קיומה של מדינת ישראל. אנחנו משבחים את נשיא ארה"ב טראמפ, מעריכים אותו ואת הידידות שלו כלפי ישראל, ובאותה מידה אנחנו מביאים את החששות והקווים האדומים שלנו, ובראשם מדינת טרור, הקפאת בנייה, והקפאת תכנון".

חבר הקונגרס אנדי בר הנחשב מקורב לטראמפ אמר לראש מועצת שומרון דגן במהלך פגישתו איתו הבוקר: "אנחנו עומדים לצד הקהילות היהודיות ביהודה ושומרון, אנחנו מבורכים בכך שיש לנו חברים מישראל שמגיעים לבקר אותנו, בארה"ב. אנחנו מעריכים את השותפות האדירה בין מדינת ישראל לארה"ב. אנחנו נמשיך לדון עם הבית הלבן בנושא תוכנית המאה ואנחנו מאוד מעריכים את עמדתם של חברינו בישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]