גורם בליכוד: ״חוסר אחריות מצידו של גנץ להביא את יועצו האישי שכינה את טראמפ ״אדולף״ לבית הלבן״ - 0404
גורם בליכוד: ״חוסר אחריות מצידו של גנץ להביא את יועצו האישי שכינה את טראמפ ״אדולף״ לבית הלבן״ אלעד מלכה

גורם בליכוד: ״חוסר אחריות מצידו של גנץ להביא את יועצו האישי שכינה את טראמפ ״אדולף״ לבית הלבן״

גורם בליכוד תקף את החלטתו של בני גנץ להביא איתו אל הבית הלבן את היועץ האישי שלו, רונן צור, שפרסם לאורך השנים שורת ציוצים קשים כנגד הנשיא טראמפ.

לאחר פרסום הציוצים מחדש בשעות האחרונות, החליט רונן לפרסם ציוץ נוסף, בו כתב: ״רואה שיש התרגשות אצל כמה מחברי הכת מכמה ציוצים מלפני שנים אז מבהיר: היו נושאים שאני הקטן חשבתי אחרת מהנשיא (לא שזה חשוב למישהו). בינתיים מסתבר שזה הנשיא הכי אמיץ לארה׳ב, והכי ומשמעותי שהיה לבטחון ישראל בדורות האחרונים ויחד עם מיליוני ישראלים: מצדיע לו״.

בין היתר, צייץ היועץ האישי של גנץ: ״הספר של המאה ה-21: ׳מיין טראמף׳״, ״הלך ברך חוסיין אובמה, הגיע דונלד אדולף טראמפ. מת לדעת מי אחריו״, ״לפי המינויים של טראמפ בנצי גופשטיין ימונה למזכיר המדינה״, ״בחירתו של טראמפ מוכיחה שהעולם לא עבר מלחמה כואבת יותר מידי שנים..״, ועוד ועוד.

הגורם בליכוד מסר: ״בורות מדינית וחוסר אחריות מצד בני גנץ להביא איתו אל הבית הלבן את יועצו האישי רונן צור שכינה את נשיא ארה״ב ״דונלד אדולף טראמפ״ ופרסם שורה ארוכה של ציוצים נגדו ברשתות החברתיות. נקווה שחוסר האחריות הזה של גנץ לא יפגע באינטרסים הלאומיים של ישראל מול הממשל האמריקני״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com