השר דרעי בסיור בבקעה: "אני מאוד סומך על ראש הממשלה. מקווים שנוכל לבשר מחר שזה שלנו" - 0404
השר דרעי בסיור בבקעה: יעקב כהן

השר דרעי בסיור בבקעה: "אני מאוד סומך על ראש הממשלה. מקווים שנוכל לבשר מחר שזה שלנו"

בביקור שערך שר הפנים אריה דרעי הבוקר (שני) בבקעת הירדן, בהובלת מועצת יש"ע ובנוכחות סיעת ש"ס וראשי הישובים, קרא דרעי לנצל את ההזמנות ההיסטורית בתכנית המאה.

דרעי הביע בנאומו את תמיכתו בראש הממשלה, ופנה למועמד בני גנץ להכיר בחשיבות המעמד: "באנו לכאן להודיע גם לגויים, לכל העולם. אנחנו נמצאים בארץ אבותינו, זה שלנו, את שלנו אנחנו מיישבים.

בע"ה אנחנו שולחים מכאן תמיכה לראש הממשלה שנמצא בשליחות היסטורית ביחד עם נשא ארה"ב, שהוא ידיד אמת שלנו. ואנחנו מקווים בע"ה שנוכל לבשר מחר לכולם שזה השטח שלנו.

אני פונה מכאן לרב אלוף בני גנץ וחבריו רבי האלופים, אתם יודעים את החשיבות הבטחונית של המקום הזה. מסרת את חייכם למקום הזה, החיילים שלכם מתו בעבור המקום הזה, נצלו את ההזדמנות, תתעלמו מהשיקולים הפוליטיים ותתנו גב לראה"מ ולטראמפ".

בסיום דבריו הוסיף דרעי: "בע"ה אנחנו מתחייבים בזאת לעמוד לצידו של ראש הממשלה ולתמוך בכל יוזמה שלו בע"ה בממשלה ובכנסת ולעשות הכל כדי שבע"ה ארץ ישראל ששייכת לעם ישראל עם תורת ישראל בע"ה החוט המשולש לא במהרה ינתק".

על כך מנכ"ל מועצת יש"ע יגאל דילמוני אמר: "בקעת הירדן ויהודה ושומרון הם חגורת הביטחון של מדינת ישראל, אבל גם החיבור של עם ישראל אל המורשת וההיסטוריה שלנו.

אני מודה לשר דרעי ולחברי סיעת ש"ס על תמיכתם בהצלת הריבונות בחבלי מולדת ועל כך שהם מחזקים את הביטחון ישראל ואת המסורת של העם היהודי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com