בן ארי דורש מהשר אוחנה: בדוק והשעה את הפקיד במשרד המשפטים ששיקר שאמרתי שצריך לירות בערבים - 0404
בן ארי דורש מהשר אוחנה: בדוק והשעה את הפקיד במשרד המשפטים ששיקר שאמרתי שצריך לירות בערבים עוצמה יהודית

בן ארי דורש מהשר אוחנה: בדוק והשעה את הפקיד במשרד המשפטים ששיקר שאמרתי שצריך לירות בערבים

ד"ר מיכאל בן ארי שלח הבוקר (שני) מכתב לשר המשפטים אמיר אוחנה, בו קרא בן ארי לערוך בירור עקב ביטוי שקרי שיוחס לו ע"י בן כספית ואומת ע"י גורם במשרד.

בריאיון בוקר בו התארח כספית אצל ינון מגל ברדיו 103, העיתונאי ייחס לבן ארי אמירה הגורסת כי "בן ארי אמר שצריך לירות בערבים".  בן ארי עומד במכתבו על כך שמדובר בשקר בוטא, אלא שבפנייתו לכספית השיב כי נאמר לו ממשרד המשפטים שכך אכן "אמר בן ארי".

במכתבו הדגיש ד"ר מיכאל בן ארי: "כבוד השר אוחנה, מדובר בטפילת אשמה שקרית חמורה, שכוונתה לפגוע בי.

אני אזרח מהשורה, מעולם לא עברתי על החוק, שרתתי את המדינה בצה"ל ובמלחמות ישראל, ואף נפצעתי בפעילות מבצעית, בני הבכור השתחרר משירות צבאי ביחידה לוחמת לפני כמה חודשים, ובני השני אף הוא משרת ביחידה לוחמת, וממלא את חובתו הלאומית והאזרחית ובשעה זו מגן על גבולות ישראל ביחד עם חבריו הלוחמים.

לא ייתכן, שפקיד חשוב ככל שיהיה, ישתמש בכוחו, כדי להכפיש, להעליל ולהוציא שם רע לאזרח מן השורה נאמן לעמו ומולדתו, מבלי שייתן את הדין. אני מצפה שתערוך בירור מעמיק, מי היה הדובר שפעל באופן זה. אני מתכוון לתבוע אותו באופן אישי ומעריך שמשרד המשפטים שאמור לרדוף צדק ומשפט, ומודל של יושרה, ישעה לאלתר את האחראי לנבלה הזאת".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com