גנץ ״שוקל״ האם להגיע לפגישה עם טראמפ... אתם הבנתם את זה? - 0404
גנץ ״שוקל״ האם להגיע לפגישה עם טראמפ… אתם הבנתם את זה? אלעד מלכה

גנץ ״שוקל״ האם להגיע לפגישה עם טראמפ… אתם הבנתם את זה?

אתם מבינים? האיש שחולם להיות ראש ממשלה (והוא רחוק מאוד לממש את רצונו), עוד לא עשה צעד אחד בפוליטיקה בישראל וכבר הוא מסתכסך עם הבית הלבן.

גנץ החצוף (כנראה מקבל הנחיות מלפיד) משחק עם הבית הלבן ואמר כי הוא שוקל את הזמנת נשיא ארה״ב דונלד טראמפ להגיע לפגישה עמו בנושא תכנית המאה. גנץ הגיבור – שוקל. זה אותו גנץ שחברי מפלגת יש עתיד השותפה שלו במפלגת כחול לבן חתמו על מכתב בזמנו נגד הנשיא טראמפ בדרישה שנתניהו לא ייפגש עמו בישראל כי הוא ״גזען״ ואדם מסוכן.

בשמאל טענו משך שנים שנתניהו הורס את הקשרים עם הבית הלבן, אלא שנתניהו היחיד שהביא לקשר אדיר וכזה שמעולם לא היה לנו מול המעצמה הענקית. אותו שמאל הזוי ״שוקל״ האם לקבל את הזמנת טראמפ.

עד כמה שהמהלך ההזוי הזה מדהים, אפשר ללמוד מהעובדה שאפילו אויבים, להבדיל אלף אלפי הבדלות, חוששים שלא להפגש עם טראמפ, כאשר הוא מזמין אותם לפגישה.

המהלך ההזוי הזה של מפלגת הזיג זג זוג מבהיר עד כמה מדובר באלטרנטיבה מפחידה לעם ישראל. מפלגה שחבריה יורים אחד בתוך השני – עופר שלח בגנץ ולפיד, גרמן מכחישה את שניהם והם בעצמם מכחישים את עצמם ומשנים ביום אחד ארבע אמירות שונות.

מפחיד, ויותר מכך, מדאיג מאוד שיש לא מעט ישראלים שהצביעו לגנץ ועוד לא הבינו שהפתק שלהם מסכן אותם ואת משפחותיהם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com