שורת שיבוצים בזרוע היבשה בצה"ל: המג"ד שהודח לאחר אסון נחל חילזון - מונה לתפקיד בכיר - 0404
+
שורת שיבוצים בזרוע היבשה בצה"ל: המג"ד שהודח לאחר אסון נחל חילזון – מונה לתפקיד בכיר צילום מסך, פייסבוק

שורת שיבוצים בזרוע היבשה בצה"ל: המג"ד שהודח לאחר אסון נחל חילזון – מונה לתפקיד בכיר

סיכום דיון שיבוצים התקיים היום (חמישי), בראשות מפקד זרוע היבשה, אלוף יואל סטריק. 

כחלק מהשיבוצים החדשים, סא"ל ישי רוזיליו, מפקד גדוד הסיור של הצנחנים שהודח מתפקידו לאחר אסון נחל חילזון בו נהרג סמל אביתר יוספי ז"ל (בתמונה), מונה לתפקיד קצין אג"מ באוגדת יהודה ושומרון.

השיבוצים החדשים: 

סגן-אלוף י' ימונה לקצין אג"ם בעוצבת "געש".
סגן-אלוף לירון אפלמן ימונה לקצין אג״ם בעוצבת "הבשן".
סגן-אלוף רועי יתח ימונה לקצין מבצעים בפיקוד המרכז.
סגן-אלוף ישי רוזיליו ימונה לקצין אג"ם באוגדת יהודה ושומרון.
סגן-אלוף עידן קרפל ימונה למפקד גדוד במגמת "להב" בבה"ד 1.
סגן-אלוף איתן גלעד ימונה למפקד גדוד במגמת "להב" בבה"ד 1.
סגן-אלוף י' ימונה לראש זירת הצפון.
סגן-אלוף א' ימונה לראש זירת המרכז.
סגן-אלוף עידו אסרף ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
סגן-אלוף ראדי עזמה ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
סגן-אלוף יותם בורשטיין ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
סגן-אלוף ברק צ'רני ימונה למפקד צוות במכללה לפיקוד טקטי.
סגן-אלוף שמעון סיסו ימונה למפקד בסיס אימון חטיבת "גולני".
סגן-אלוף א' ימונה למפקד יחידת "אגוז".
סגן-אלוף ר' ימונה למפקד יחידת "מגלן".
סגן-אלוף ע' ימונה למפקד יחידת "דובדבן".
סגן-אלוף מאיר בידרמן ימונה לסגן-מפקד חטיבת הצנחנים.
סגן-אלוף א' ימונה למפקד בית ספר הכשרות קומנדו.
סגן-אלוף גיל ורנר ימונה למפקד בסיס אימון חטיבת "הנח"ל".
סגן-אלוף עברי אלבז ימונה למפקד בסיס אימון חטיבת "גבעתי".
סגן-אלוף אהרון וייס ימונה למפקד גדוד קורס קציני "גפן".
סגן-אלוף אופיר טל ימונה לסגן-מפקד חטיבת בית הספר למקצועות חיל-הרגלים.
סגן-אלוף בני קטה ימונה לראש ענף לוחמה בשטח בנוי במרכז לאימונים טקטיים.
סגן-אלוף א׳ ימונה לסגן-מפקד חטיבת הקומנדו.
סגן-אלוף אליהו טולדנו ימונה לראש ענף גדוד סיור במרכז אימונים באש.
סגן-אלוף יואב שניידר ימונה למפקד גדוד "שלח" בבית הספר לשריון.
סגן-אלוף טל אלקובי ימונה למפקד גדוד "אדם" בבית הספר לשריון.
סגן-אלוף סלומון מעוז ימונה לסגן-מפקד עוצבת "סער מגולן".
סגן-אלוף אליעזר אברמוביץ ימונה לסגן-מפקד עוצבת "ברק".
סגן-אלוף רעות רטינג ויס תמונה לראש ענף קצינים בעוצבת "שלהבת האש".
סגן-אלוף אסף עזר רחמים ימונה למפקד בסיס אימון עוצבת "שלהבת האש".
סגן-אלוף אביב נוף ימונה למפקד גדוד מפקדים בעוצבת "שלהבת האש".
סגן-אלוף אפרים מזרחי ימונה לסגן-מפקד עוצבת "שלהבת האש".
סגן-אלוף נעם סובל ימונה לסגן-מפקד עוצבת "עמוד האש".
סגן-אלוף אודי עמיר ימונה לראש ענף אמצעי לחימה בחיל-התותחנים בזרוע היבשה.
סגן-אלוף איתי גוטרמן ימונה לקצין אג"ם מפקדת קצין התותחנים הראשי.
סגן-אלוף אדיר ריינס ימונה למפקד בסיס אימון חטיבתי הנדסה.
סגן-אלוף ר' ימונה למפקד גדוד הפיקוד בחיל-ההנדסה.
סגן-אלוף נתאי עוקשי ימונה לסגן-מפקד חטיבת "גולני".

סא"ל יהודה לב, סא"ל אפיק מזור, סא"ל עידן ברנשטיין, סא"ל תומר ז'ורנו, סא"ל אור לוי, סא"ל ענבל מן, סא"ל רמי מזרחי וסא"ל שחר נחמני סוכמו ללימודים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com