צעיר הותקף ע"י פועלים ערבים באמצעות בקבוק: "יהודי מסריח" - 0404
צעיר הותקף ע ארגון חוננו

צעיר הותקף ע"י פועלים ערבים באמצעות בקבוק: "יהודי מסריח"

חייל משוחרר תושב בת ים הותקף על ידי פועלי בניין ערבים, לאחר שהעיר להם כי הם מסכנים את ההולכים ברחוב כשהשליכו פסולת בנייה באופן לא תקני.

בתגובה הפועלים השליכו לעברו בקבוק מלא חתיכות מתכת, שמהן נחתך הצעיר. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את הצעיר שלח מכתב למשטרת איילון תל אביב בבקשה לחקור את התקיפה.

הצעיר מספר: "פתאום ראינו פועלי בניין ששיפצו מבנה סמוך משליכים מהגג של המבנה בלוקים ובלטות ישר אל הרחוב, ולא בשרוול הריקון כמו שצריך, זה היה פשוט מסוכן.

הם התחילו לצעוק עלינו "יהודי מסריח" וגם זרקו לעברנו בקבוק עם חתיכות מתכת שונות. כשניסיתי להבין מה בדיוק הם זרקו, נחתכתי ביד. הם עבדו שם בליל שבת, לא יודע מי הקבלן שמאשר את זה, אבל הם סכנה לציבור."

 

עו"ד בלייכר: "אנו מצפים שהמשטרה תתייחס ברצינות הראויה לאירוע התקיפה האנטישמית והמסוכנת כלפי יהודים, ותביא למעצרם המהיר של התוקפים בטרם יחזרו על מעשיהם התוקפניים."

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com